[mk2] Halogeny w szerokim zderzaku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

[mk2] Halogeny w szerokim zderzaku

Post autor: vw_vandal » pt paź 20, 2006 14:59

Witam !!

Chłopaki zakupiłem szeroki zderzak (orginales) do tego zakupiłem halogeny clary z mocowaniami jak to jest zamontowane u was?? Tak jak przykładałem do plastiku to nie ma gdzie tego przyręcić, tak myśle może do belki?? A jeszcze jak przykładam halogeny do tego poszycia plastikowego to jest taka lipna szpara, może jakieś uszczelki na to przychodzą?? Dajcie foto jak u was jest. Z góry dzięki.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » pt paź 20, 2006 15:55

Całe halogeny montuje się do belki na której spoczywa zderzak. Przykręca je się dwiema śrubami. Montaż polecam robić przy wyjętej belce wraz ze zderzakiem. Wszystko ładnie i pięknie idzie i mniej nerwów jest. Beą trochę odstawały bo taka ich uroda. Jak co to pytaj śmiało jeszcze.

Poniżej Fotka. Słabo widać ale widać. Dodam że to jest na Jettce.

Obrazek
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » pt paź 20, 2006 16:30

Wooqasheck pisze:Całe halogeny montuje się do belki na której spoczywa zderzak. Przykręca je się dwiema śrubami. Montaż polecam robić przy wyjętej belce wraz ze zderzakiem. Wszystko ładnie i pięknie idzie i mniej nerwów jest. Beą trochę odstawały bo taka ich uroda. Jak co to pytaj śmiało jeszcze.
Wszytko na temat i z sesnem bo to prawda ;)



Awatar użytkownika
jopasek
grupa Łódzka
grupa Łódzka
Posty: 218
Rejestracja: pn paź 11, 2004 09:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: jopasek » pt paź 20, 2006 17:35

okaze sie czy masz prosta belke bo jak nei chalogen nie bedzie ci dolegal ale z teco co sie zorjetowalc zdazylem malo kto popleca halogeny w clarze bo soczewki nie maj :( wiec slabo sieca a co do zamontowania to montuje sie na dwie sroby do bvelki w okolicach otworow na migacze zaden probmem to zalizyc przyz djetej belce ja zakladalem przy zalozonym zderzaku wiec ok 30moin roboty ;) ale oefekt pioruunujacy przd i po ;)

Obrazek


PASSAT B6 '09 CR DSG 170KM 350Nm / MKI cabrio "sportline" '91
Strona poświęcona rowerom z silnikiem sachs301A Spartamet Saxonette -
[size=24][color=red][b][url]www.rowersachs.pl[/url][/b][/color][/size]

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » ndz paź 22, 2006 14:38

Wooqasheck, a jak halogen dolega do poszycia plastikowego to umnie też jest taka lipa jak u ciebie nie powino być tam jakaś uszczelka. Chłopaki zderzak i belkę mam ściągnięte bo na aucie jeszcze jeździ lamistyle czyli piękny RS ;)

jopasek, clary mam z tego względu aby wyglądały ;)


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
jopasek
grupa Łódzka
grupa Łódzka
Posty: 218
Rejestracja: pn paź 11, 2004 09:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: jopasek » pn paź 23, 2006 02:50

vw_vandal, ja chcialem zeby jeszcze swiecilo poza wygladaniem :) chcesz moge zrobic fotki pod zderzakiem jak ja mam to przykrecone ;)


PASSAT B6 '09 CR DSG 170KM 350Nm / MKI cabrio "sportline" '91
Strona poświęcona rowerom z silnikiem sachs301A Spartamet Saxonette -
[size=24][color=red][b][url]www.rowersachs.pl[/url][/b][/color][/size]

Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » wt paź 24, 2006 17:26

vw_vandal, Zawsze będzie odstawało chociaż trochę. Uszczelki żadnej tam nie ma być. Jak masz belkę i zderzak wyciągniete to weź to i szukaj od wewnętrznej strony pod dziurą od kierunkowskazu 2 dziurek na śruby. Przyłuż i złap śrubami. Wtedy zobaczysz jak to będzie wygladało. a jak bedzie za daleko to wywal ramke od halogeny i ją próbuj jakoś podoginać czy cóś.


Obrazek

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » czw paź 26, 2006 13:15

Wooqasheck, jaką ramkę??? Ja kupiłem zderzak bez halogenów, halogeny dokupiłem i jak je przykładam to na rantach tej wnęki na halogeny czegoś mi brakuje !! Uszczelki może tej ramki??
jopasek, dawaj foty ;)


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
jopasek
grupa Łódzka
grupa Łódzka
Posty: 218
Rejestracja: pn paź 11, 2004 09:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: jopasek » pt paź 27, 2006 10:12

Tez nie mam tej ramki ani plastiku taka przerwa jest w jednym dosc znaczna :( Ale jest to spowodowane krzywa od uderzenia oryginalna belka badz wina ze belka jest w podrobie

[ Dodano: Pią Paź 27, 2006 10:16 am ]
Takie fotki mam na stanie pokazujace jak odstaje halogen :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek


PASSAT B6 '09 CR DSG 170KM 350Nm / MKI cabrio "sportline" '91
Strona poświęcona rowerom z silnikiem sachs301A Spartamet Saxonette -
[size=24][color=red][b][url]www.rowersachs.pl[/url][/b][/color][/size]

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » pt paź 27, 2006 13:34

A czemu nikt nie napisał o uchwytach do mocowania. Te dodawane do halo (podróbki) o ile w ogóle są dodawane to lipa.

Najlepszy jest oryginalny z grubej blachy. Mnie się udało trafić na giełdzie za całe 15 zł z halogenami helli (tyły były wypalone ale ostały się porządne soczewki i oryginalne szkła) Trochę pokopałem w gratach i później się targowałem :)

[ Dodano: Pią Paź 27, 2006 13:35 ]
I jak jest prosta belka to zawsze szpary są ale to już taka uroda tego mocowania.


Obrazek

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » pt paź 27, 2006 14:19

jopasek, to taka lipa jak umnie !! Coś trzeba z tym zrobić ;) TheGwiazdor, ja kupiłem halogeny Clear FK i mocowania wyglądają porządnie ale chyba walne je gumą natryskową :bigok:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » pt paź 27, 2006 15:42

a czym wycinaliście otwory pod halogeny w zderzaku?


330KM/450Nm

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » pt paź 27, 2006 15:49

mkowalm, ja mam orginalny zderzak z tymi otworami.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
jopasek
grupa Łódzka
grupa Łódzka
Posty: 218
Rejestracja: pn paź 11, 2004 09:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: jopasek » sob paź 28, 2006 08:31

TheGwiazdor, oto chodzi wlasnie jak nie walona belka to bedzie wszytjko oki ale jak rozdupcona to wlasnie tak wyglada zajrzalem u siebie pod zderzak na belek widac bylo golym okiem ze miala strzala kiedys .... bede musial to jakos poprostowac przez zime moze :/


PASSAT B6 '09 CR DSG 170KM 350Nm / MKI cabrio "sportline" '91
Strona poświęcona rowerom z silnikiem sachs301A Spartamet Saxonette -
[size=24][color=red][b][url]www.rowersachs.pl[/url][/b][/color][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości