Golf II- oświetlenie panelu sterowania ogrzewaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Andrzej1963
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 17:45
Lokalizacja: Kraków

Golf II- oświetlenie panelu sterowania ogrzewaniem

Post autor: Andrzej1963 » ndz paź 22, 2006 13:21

Cześć, mam pytanko co może być powodem braku oświetlenia w/w panelu. Sprawdzany okazuje się,że jest sprawny ,a u mnie w aucie nie świeci. (oświetlenie zegarów jest ok,wtyczka ta mała,która wchodzi do panelu podaje prąd) Jest może jeszcze gdzieś jakiś "kruczek" o którym nie wiem? Może ktoś spotkał się z tym problemem. Dzięki za wszelkie wskazówki.


Andrzej

Awatar użytkownika
Ostry!
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 667
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 22:03
Lokalizacja: OP/OK
Kontakt:

Post autor: Ostry! » ndz paź 22, 2006 16:22

Sprawdź napięcie na wtyczce bo nieraz + jest a - nie ma. A jak jest to napewno żaróweczka spalona :D


German Car - German Style ;-)
Gofer: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=153467 Zapraszam
[img]http://img14.imageshack.us/img14/5457/ostry.jpg[/img]

Awatar użytkownika
-Gruby-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 568
Rejestracja: pt sie 25, 2006 15:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: -Gruby- » ndz paź 22, 2006 16:42

Może być tak, ze zarówka spalona, styki we wtyczce są zaśniedziałe, przerwa w obwodzie, załamania przewodów itp.
Aby sprawdzić czy jest prąd to weź zaróweczkę, przylutuj do niej przewodziki i podłącz z wtyczką "na krótko" jeśli polaryzacja ma coś do tego, to nie będzie świecić gdy włózysz kabelki "byle jak" wtedy wystarczy przełozyc kabelki i sprawdzić czy świeci. Jeśli nadal nie świeci musisz zobaczyć czy coś nie jest zwalone z wtyczką od włączenia świateł mijania - moze przewodzik się odlutował, moze jest zimny lut, moze wypadł przewód z wtyczki. Co jak co, ale warto popatrzeć. A najlepiej sprawdzić zarówkę :bigok:


[i][size=100]Sit down
Shut up
Hold on
16v[/i][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 543 gości