Golf 3 1.8 ABS Temperatura !!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jsxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn sie 07, 2006 22:41
Lokalizacja: Cz-wa
Kontakt:

Golf 3 1.8 ABS Temperatura !!!

Post autor: jsxx » sob paź 21, 2006 17:45

mam problem :panna: :panna: juz sam nie wiem o co biega. ma poczatku mialem nieszczelny uklad chlodzenie i sie przegrzewal ... nie blo odpowiedniego cisnienia. naprawilem i jest ok trzyma temp caly czas na 80st . wiec zmienilem termostat i to samo.. :kac: :kac: w czasie jazdy nie da sie go zagrzac do 90st tak jak powinno byc... :grrr: a jakgo zapale i zostawie to wsztstko ok powoli sie zagrzewa do 90 wlacza sie wentylator i trzyma temp tak jak powinien. dodam ze wydaje mi sie ze jest chlodnica troszke mniejsza niz powinna byc .... aloe w takim razie powinien sie jeszcze szybciej nagrzeac :kwiat: :kwiat:



POMOCY !!!!!!!!!111



Awatar użytkownika
metju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: czw mar 24, 2005 10:49
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: metju » sob paź 21, 2006 18:24

Dobrze byłoby sprawdzić temperaturę w zbiorniczku, żeby wiedzieć czy wskaźnik poprawnie pokazuje. Może czujnik pada?


ex BvLin3K
Obrazek

Awatar użytkownika
jsxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn sie 07, 2006 22:41
Lokalizacja: Cz-wa
Kontakt:

Post autor: jsxx » ndz paź 22, 2006 10:10

to raczej nie czujnik, wskaznik tez chyba dobrze pokazuje bo przy wskazaniu 90st wlacza sie wentylator... sprobuje jeszzce przytkac chlodnice i zobacze czy to cos da...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 468 gości