[MK3] silnik 2E

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[MK3] silnik 2E

Post autor: budzio18 » czw paź 19, 2006 21:37

Witam!!

mam problem a mianowcice wracam dzis do domuwrzucam 2 5000 na obrotomierzu a tu nagle cos zazgrzytalo wiece zwolnilem no i 3 i 4 i jade i ok!
potem ruszam 1 ,, 2 ... i patrze w lusterko a tam cos mokrego leci spod auta wiec sie zatrzymalem patrze spod auta cos kapie otwieram maske smord niesamowity spalony olej i wogole mysle pewni silnik zatarlem albo co ale patrze olej jest w silniku tak weic wywnsioskowalem ze to ze skrzyni jakos sie dotoczylem do domu bo juz mialem niedaleko i z tego co oblukalem za pomoca latarki pod blokiem okazalo sei ze od strony silnika w skrzyni jest dziuria!!!!! na 3 palce!!!!!!!!! qrna!!!!
to jest u gory skrzyni tak z tylu po stronie silnika!! i teraz nie iwem skad ta dziora sie tam wziela!
jak mysliceie pewnie kawalek obudowy wpadl do srodka i cza bedzie to wszysko rozbierac?!!
myslycie ze ten kawalek ktory tam prawdopodobnie wpadl mogl cos tam rozwalic?? (mam nadzieje ze nie) bedzie sei dalo to jakos zaspawac?
a i dziwi mnie skad olej wylecial dolem uwazacie ze gdzies wyrabalo 2 dziure od dolu??

jakie moga byc koszta naprawy ewentualnie czymozna bedzienie wiem wymienic obudowe?
macie jakies namiary na jakies firmy zajmujace sei handlem takim osprzetam w malopolsce najlepiej w krakowie!



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw paź 19, 2006 22:07

Nie masz się co zastanawiać tylko auto do warsztatu. Sądzę że dziurę wywalił jakiś element z wnętrza skrzyni ktory sie rozpadł, a nie siła z zewnątrz

[ Dodano: Czw Paź 19, 2006 10:10 pm ]
I myślę że najtaniej będzie szukać używanej skrzynki. Możesz sie ruszyć trochę z Krakowa, np zakopianką w stronę Myslenic w Jaworniku koło stacji benzynowej (Kurka) po lewej jest dobry szrocik, a ceny na sto procent niższe niż w grodzie królewskim


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: budzio18 » czw paź 19, 2006 22:28

oki dzieki
qrde a skrzynia chodzila miodzio nawet kumpel zachwalal ze swietnie smiga jak na skrzynie VW
a tu masz ci los nawet nie byla tak zylowana olej wymieniany niedawono i wogole

ehhh.... normalnie trochu sie zalamalem
a dzis jeszce blosa zalozylem i fajnie autko smigalo! ehh...... :(



Awatar użytkownika
vwarek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7388
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 16:03
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: Bora
Silnik: AQN

Post autor: vwarek » czw paź 19, 2006 22:36

W dziale "Sprzedam" ktoś chce opchnąć skrzynię do 2.0


The quieter you become, the more you are able to hear...

Obrazek

Awatar użytkownika
joki
...
...
Posty: 181
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: joki » czw paź 19, 2006 22:44

nieżle kręci twój golfer-25000-??? :satan:


Obrazek

Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: budzio18 » czw paź 19, 2006 22:56

jok gti no ze na 2 biegu 5000
no zobacze jeszce jutro w dzien co z ta skyrznia jest wogole

[ Dodano: 19 Paź 2006 23:05 ]
a od tego silnika 2,0 150KM podejdzie skrzynia albo od jakies V6??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 346 gości