[mk3] montaz listw bocznych

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

presario
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: czw lis 03, 2005 08:35
Lokalizacja: stargard
Kontakt:

[mk3] montaz listw bocznych

Post autor: presario » ndz paź 15, 2006 21:19

mam maly problemik...przed malowaniem sciagnalem listyw z drzwi i z blotnikow no i polamaly sie takie malutkie mocowania i w tej chwili jak je zakldam to odpadaja :/ ma ktos jakis patent zeby je zamocowac ????? ( tylko bez rzucania ze tasma dwustronna ;p )



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz paź 15, 2006 21:26

Po prostu kupić nowe spinki. Wystrzegając sie tych z Allegro bo wytrzymują tylko do pierwszych upałów. I zwracając uwagę na to że są niejednakowe (2 lub 3 rodzaje)


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
grzechu2410nn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 506
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 20:41
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: grzechu2410nn » ndz paź 15, 2006 21:32

ja do listew płaciłem 3,50 za sztuke i juz prawie rok trzyma idealnie wiedz najlepiej bedzie jak kolega napisal kupic nowe spinki


z kucharskimi pozdrowieniami Grzegorz Dziedzic

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz paź 15, 2006 21:35

Chcę tylko zrobić małą antyreklamę bo jest to uzasadnione. Kupiłem spinki od gościa z allegro. Założyłem je jesienią. Latem byłem w Chorwacji, autko stało w słońcu i dosłownie wszystkie te z Allegro trafił szlag. Na szczęście zakładałem na przemian oryinalne i te dokupione więc nie pogubiłem listew.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
sfiq
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pn lis 21, 2005 16:17
Lokalizacja: Szczecin / Nowogard
Kontakt:

Post autor: sfiq » ndz paź 15, 2006 22:07

najlepiej zadzwon do najblizszego salonu i spytaj ile koszuja orginalne bo kupowalem kiedys znajomemu do e klasy
i wyszlo chyba 20zl za 15 szt takze czasami o wiele bardziej oplaca sie kupic z salonu takie drobiazgi.



snowak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: wt maja 02, 2006 16:13
Lokalizacja: z drogi

Post autor: snowak » ndz paź 15, 2006 22:42

Kupowalem rok temu komplet do listwy od tylnych drzwi - o ile pamietam 5szt (dwie krancowe sa chyba inne). Koszt ok 15zl. W salonie pokazesz na monitorze, ktore i bedzie ok.

Ale jak potrzebujesz wszystkie to troche bedzie bolalo :crazy:

A na przyszlosc radze zdejmowac tapicerke, wyciagnac zatrzaski od tapicerki i odrywac folie. Pozniej scisnac gumowe kapturki w drzwiach na wysokosci listew, bo w nich sa koncowki od tych klipsow. Same klipsy sa NASUWANE na listwe. I wlasnie przy probie oderwania listwy pekaja.

I jak zwykle cos mozemy zrobic gratis dla siebie :grin: - zbadac stan drzwi od srodka.


[img]http://img143.imageshack.us/img143/508/mylubuskaer5.jpg[/img]

presario
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: czw lis 03, 2005 08:35
Lokalizacja: stargard
Kontakt:

Post autor: presario » ndz paź 15, 2006 23:24

Paweł Marek, od kogo kupowales spinki ??? bo faktycznie sa na allegro i zastanawiam sie czy nie wziasc ( uzytkownik maniaks). Jutor zadzownie do salonu zobacze po ile tam sa, zreszta musze dokupic jeszcze kawalek listwy na blotnik od strony kierowcy, ale wiedze ze an allegro maja po 21 zł ....troche drogo jak za takich kawaleczek :/



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 368 gości