[mk2] uszkodzony kierunkowskaz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bsp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 22:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk2] uszkodzony kierunkowskaz

Post autor: bsp » ndz paź 15, 2006 13:25

Witam Panowie!:)
Mam "maly" problem z kierunkowskazem przednim prawym (po stronie pasazera) w moim golfiku 1.8 GL.
Sprawa wygladala tak, ze tydzien temu, ktos delikatnie wgniotl mi zderzak na parkingu tlukac przy okazji kierunkowskaz (szeroki zderzak). Sprawa nie wygladala powaznie, wiec nie stresowalem sie tym za mocno. Oczywscie swiatelko nie dzialalo, wiec kupilem na gieldznie nowy kierunek, razem z zarowka. Wymienilem to wszystko (obudowe + zarowke) jednak calosc nie zadzialala, niestety...:(
dodam ze tylne swiatelko mruga, 2 razy szybciej niz normalnie, ale dziala... ...z lewymi kierunkami tez nie mam problemu...
..a propo samego uszkodzenia, to naprawde nie wyglada powaznie: zderzak caly, nie popekany, wgnieciony caloscia na glebokosc ok 1cm...
ma ktos jakis pomysl na to? bede bardzo wdzieczny...:)
pozdrowienia!!!



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz paź 15, 2006 13:29

tylny bedzie mrugal szybciej jesli nie dziala przedni.szukaj moze zarowka nie styka gdzies kabel przerwany



Awatar użytkownika
Maikov
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 22:21
Lokalizacja: PYRLANDIA

Miałem podobnie

Post autor: Maikov » ndz paź 15, 2006 15:00

Miałem podobny problem w mk3, okazało się że to przez zasniedziałe styki troche wd-40 troche poskrobałem i wszystko działa jak należy :D



Awatar użytkownika
Direct
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: śr paź 04, 2006 20:38
Lokalizacja: Bielsko-Biała,Jaworze
Kontakt:

Post autor: Direct » ndz paź 15, 2006 15:30

gdy nie miga przednie to tylne będzie migać dwa razy szybciej, bo zmienila sie zezystancja obwodu elektrycznego kierunkowskazów.Druga strona bedzie działać dobrze. Sprawdź także czy nie masz gdzies uszkodzonego przewodu, ale najpierw sprawdź żarówke i styki w kostce....po prostu musi dzialać.
pozdro :D :



Awatar użytkownika
bsp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 22:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bsp » ndz paź 15, 2006 16:15

dzieki za zainteresowanie, sprawdze to o czym pisaliscie...
pozdrawiam!

[ Dodano: Sob Paź 28, 2006 18:16 ]
...ehhhh, troche to trwalo, zanim sie za to zabralem, ale udalo mi sie znalezc chwile i niestety kicha... na koncach kabelkow do kierunkowskazu nie ma "ni grama" pradu...:(
kabelek na pierwszych 20cm, czyli tyle ile widac nie jest uszkodzony, a przynajmniej nie widac by byl przerwany.... moze ma ktos jakis pomysl? i jeszcze czy moze mi ktos opisac jak on dokladnie biegnie i gdzie? odwdziecze sie dobrym piwkiem, wirtualnym ale zawsze:P :pub: :pub: :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 467 gości