Woda w golfie:o(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Zwoli

Woda w golfie:o(

Post autor: Zwoli » czw lut 24, 2005 14:48

Witam wszystkich mam problem z moim vw. najprawdopodobniej przez dmuchawę dostaje mi się woda do wnętrza auta od strony pasażera i zalewa mi chodniczki pod nogami. problem jest oczywiście tylko gdy pada deszcz. Spaliła mi się już jedna dmuchawa przez to,wymieniłem już plastik na podszybiu bo był popękany i plasik nad dmuchawą a woda dalej gdzieś cieknie.Jeśli miał ktoś podobny problem PROSZĘ o radę bo nie wiem co dalej robić!!!



dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » czw lut 24, 2005 15:31

Myśle że ta porada ci wystarczy: :chytry: http://vwgolf.pl/golf2/porada22.html


...pomału do celu......w planach Suka GS 500, na początek oby sił wystarczyło :hmm:

arczu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 18:47
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: arczu » czw lut 24, 2005 15:35

Witam
też miałem taki problem że zalewało mi autko jak padał deszcz!! :grrr:Okazało sie że miałem zatkane kanały pod tym plastikiem pod maską,przetkałem je i jest git :grin: więc może tobie stało sie to samo



Zwoli

Post autor: Zwoli » czw lut 24, 2005 16:29

NO właśnie kanały sprawdzałem i miałem ok. pod plastikiem też mam czysto tzn. nie ma żadnych liści i syfu uszczelkę pod plastikiem od dmuchawy dałem jeszcze jedną ciężko było potem to zamontować spowrotem ale jakoś się dało.ale dzięki za odzew



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » czw lut 24, 2005 18:00

moe uszczelka przedniej szybynuie trzyma albo gdzzieś przcieki na tej grodzi w podszybiu albo pod nia z komory silnika?


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
prusax
Laweciarz
Laweciarz
Posty: 77
Rejestracja: czw sie 26, 2004 20:50
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: prusax » czw lut 24, 2005 18:24

sprawdziłbym uszczelkę szyby może tamtędy puszcza


Pozdrawiam

PrusaX
"Laweciarze Team Szczecin"

PIOTR84

Post autor: PIOTR84 » pt lut 25, 2005 00:19

pod pedalem gazu jest korek mi wypadl i lecialo teraz jest korkowy :grin: i jest git :grin:



Zwoli

Post autor: Zwoli » ndz lut 27, 2005 01:25

woda leci raczej przez dmuchawe bo mokro jest tylko od strony pasazera i od spodu dmuchawy jest tka jak by oslona z czegos podobnego do styropianu i tam stoi woda



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości