[mk4] Boczna poduszka powietrzna kierowcy.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jajko
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: pt lis 11, 2005 14:49
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

[mk4] Boczna poduszka powietrzna kierowcy.

Post autor: jajko » wt paź 10, 2006 19:12

Pewnego dnia zapaliła mi się kontrolka poduszek powietrznych. Pojechałem na VAG'a, okazało się, że coś jest nie tak z poduszką w fotelu kierowcy. Skasowanie błedu pomogło na jeden dzień i na ostrym zakręcie znów się zapaliła.
Z postów na forum wynika, że coś mi nie łączy i mam jakieś małe zwarcia. Czy jestem w stanie sam sprawdzić co się dzieje i gdzie szukać jakichś wadliwych połączeń? Jeżeli nie, to czy możecie polecić jakiegoś dobrego speca w Warszawie lub okolicach?
Z góry dzięki za pomoc :)



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » wt paź 10, 2006 21:33

Szukaj połączeń w okolicach siedzenia oraz słupka rozbierz go oraz w progu gdzieś musi być wtyczka połączeniowa http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04a ... 0bc4a.html



Pawel_CK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 26, 2009 12:33
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Pawel_CK » wt sie 04, 2009 09:59

Witam

Podłącze się pod ten wątek. Kupiłem rozbitego Golfa, lekkie uderzenie w bok. Poduszki przednie i boczne nie wystrzelone, pasy działają normalnie. Po odpaleniu samochodu świeci się czerwona kontrolka od airbagów. Trzeba to wykasować przez komputer VAG czy może wymienić sterownik?

Dzięki za pomoc

[ Dodano: 18 Sie 2009 22:13 ]
Ktoś podpowie co z tą kontrolką od poduszek???
Ostatnio zmieniony wt sie 18, 2009 22:12 przez Pawel_CK, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości