Cieknie chłodnica

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » śr lut 23, 2005 00:41

ta,ale na gieldzie za starą jeszcze zapłacą
:)
Poszukam,może znajde tanio
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » śr lut 23, 2005 16:50

heh a ja wlalem plyn do chlodnic stalowych do mojego golfa. co sie moze stac?? koles mi na stacji powiedzial ze rozpuszcza mi sie luty i mi bedzie ciekla chlodnica. parawda to?


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Post autor: briano » śr lut 23, 2005 17:13

Deacon pisze:heh a ja wlalem plyn do chlodnic stalowych do mojego golfa. co sie moze stac?? koles mi na stacji powiedzial ze rozpuszcza mi sie luty i mi bedzie ciekla chlodnica. parawda to?
A jaki to płyn masz zalany?? teraz większość płynów jest przystosowanych do wszelkich typów chłodnic



Awatar użytkownika
jazel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt lis 02, 2004 20:32
Lokalizacja: Kraków [Opole]

Post autor: jazel » śr lut 23, 2005 17:46

mi ciekla chlodnica i chyba trujnik, zalalem plynem do uszczelniania i grzeje jak grzalo, a plynu nie musze dolewac juz od 2 miesiecy! plyn chyba 8pln kosztowal w sklepie moto. jakiejs znanej firmy, ale nie pamietm jakiej.
nie dosc - wlalem go wiecej niz producent zalecel!


Just passing trough...

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » śr lut 23, 2005 18:53

briano pisze:A jaki to płyn masz zalany?? teraz większość płynów jest przystosowanych do wszelkich typów chłodnic
Borygo Nowy - ten rozowy. koles mi powiedzial, ze on jest do tych starszych chlodnic i powinienem kupic Borygo ale zielony


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » śr mar 23, 2005 17:06

A ja się chciałem tylko pochwalic że rozwiązałem swój problem,kupiłem nowa chłodnice za 150zł a starą jeszcze opchnołem za 30zł.
Oczywiście nową,nie regerowaną,no i mam 12 miesięcy gwarancji,teraz tylko szukam tego cholernego teromstatu bo go tez musze sprawdzić.
Pozdro


No cóż , na sprzedaż
:(

Awatar użytkownika
yaroz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 14:10
Lokalizacja: SZO
Kontakt:

Post autor: yaroz » śr mar 23, 2005 20:40

Ja wymienilem chlodnice na nowa dalem 164zl + Dynagel2000 i teraz jest git.I mam pytanko bo ta nowa jest ciut dluzsza od starej.Czy to dobrze czy zle??silnik tak sie nie nagrzewa(jeszcze ani razu wskazowka temp. nie wskoczyla mi na polowe skali jak go deptalem)Tak mi sie wydaje ze to jakas uniwersalna bo chyba jest tej samej dlugosci co w trojce 1.9TD.Ale mocowania pasuja bez problemu.Mialem maly problem z wentylatorem (2 otwory mocujace byly troche dalej) ale zrobilem przedluzenia z plaskownikow i przykrecilem.Ale troche to wiesniacko wyglada.Czy bedzie pasowal wentylator od mk3 TD (wtyczka i otwory)???



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 269 gości