mk2 1,8 PF gasnie podczas jazdy w deszczu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

organista18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: śr mar 01, 2006 13:45
Lokalizacja: Lębork

mk2 1,8 PF gasnie podczas jazdy w deszczu

Post autor: organista18 » śr paź 04, 2006 10:40

witam wszystkich. mam z moim goferkiem ostatnio dziwny problem. Otóz jade sobie, ostra ulewa, i wjechałem w dużą kałuże, auto momentalnie zaczęło szarpać a zgasło. potem na chwile odpali, ale chodzi tylko na 3 tys obr. i znowu gasnie. Po upływie ok 1 godz. juz jest ok. Ale znowu nast. kałuza, i znów to samo... Sprawdzałem przewody WN suche, aparat zapłonowy nie dostał wody wiec co to moze być...? Teraz to zdarza sie juz nawet przy minimalnych kałużach... i coraz cześciej. CHłopaki pomocy, bo nie wiem co mam z tym zrobic, moze jakis czujnik, tylko jaki???????????? :chytry:



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » śr paź 04, 2006 11:11

skoro dzieje się to podczas wilgoci napewno sprawa elektryki wszystko zaczyna się od cewki to że ona jest y u góry komory sil nic nie znaczy od tego trzeba zacząc



Fugi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 13:14
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fugi » śr paź 04, 2006 11:57

Cevka czujnik halla.hehehe moj kumpel mial to samo w octawi i okazalo sie ze zapomnial zalozyc jakiej stam oslony i zalewalo mu kable dokladnie to samo mu sie dzialo.zapytam go czego dokladnie nie mial pozdro



PAWEL89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: pn cze 05, 2006 21:32
Lokalizacja: Biskupiec NOL...
Kontakt:

Post autor: PAWEL89 » śr paź 04, 2006 18:22

Elektryma 100 % wieczorem podnieś maske spryskaj kable WN jak zobaczysz iskry to są do wymiany podociskaj też kable mi to pomogło (widocznie któryś źle siedział) Jak to nie pomoże zostaje czujnik albo kopółka i palec. Powodzenia :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 338 gości