[MK III] Jak to zrobic?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grax
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: śr mar 02, 2005 18:15
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

[MK III] Jak to zrobic?

Post autor: grax » sob wrz 30, 2006 15:27

Chcialem zapytac o rade.
mk III w swiatlach z przadu ma takie metalowe spinki ktore zarowki przyciskaja. Tam w jednym swietle mi sie odlamalo tam jest nizej taki haczyk w srodku z szczeline co sie ta spinke wklada a na gorze zaczepia, mozna jakos teraz to zrobic aby trzymalo? Moze ktos mial taka sytuacje?



maryjan112
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 204
Rejestracja: śr kwie 20, 2005 08:40
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: maryjan112 » ndz paź 01, 2006 01:09

Witam

Ja ostatnio zauważyłem u siebie że jedno światło świeci "tak se". Sprawdzając o co tam się rozchodzi tochę zbaraniałem bo okazało się że ta cała oprawka w której osadza się żarówke jest jakaś nieforemna. Jak ją wykręciłem to okazało się że normalnie od temperatur na nią działających całkiem się poodkształcała (nie szło dobrze zapiąć omawianego przez Kolege zatrzasku). W drugiej lampie okazalo się tak samo! Nie wiem czy to normalne (chyba jednak nie) zjawisko ale wyszło na to że musiałem kupić po jednej oprawce na każdą z lamp.
Trochę się cenią za nie bo zapłaciłem 40 złotych za sztukę (Hella do żarówek H1).



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Re: [MK III] Jak to zrobic?

Post autor: Przemo440 » ndz paź 01, 2006 12:33

grax pisze:Chcialem zapytac o rade.
mk III w swiatlach z przadu ma takie metalowe spinki ktore zarowki przyciskaja. Tam w jednym swietle mi sie odlamalo tam jest nizej taki haczyk w srodku z szczeline co sie ta spinke wklada a na gorze zaczepia, mozna jakos teraz to zrobic aby trzymalo? Moze ktos mial taka sytuacje?
najlepiej poszukac nowego lub uzywanego reflektoru bo z ta zapinka jest problem zabardzo nie ma jak jej tam odbudować



Awatar użytkownika
ziolo115
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 14:12
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ziolo115 » pn paź 02, 2006 14:30

nowa lampa ! bo zarówka musi byc dobrze wysrodkowana a niedopięta zarówa zmienia ogniskową w lampie i mozesz oslepiac innych



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 307 gości