[MKII] Na co zwracać uwagę przed zakupem??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dehumanizer
Shadow Man
Shadow Man
Posty: 188
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Dehumanizer » sob wrz 30, 2006 23:25

hmmm, czyżby wielbiciel autek włoskiego pochodzenia???Witaj w klubie...co do zastawek to chyba mam farta bo natrafiam na rodzynki chyba bo widziałem na allegro za 2,8tys do sprzedania..wygladała jak spod igły i stała w Konstancinie pod Warszawa..a obok mojej roboty stoi 2 drzwiowa, tez jakis pasjonat ja kupił bo stoi cały czas w jednym miejscu i chyba tylko pucowana jest :) cieszy oko...



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » sob wrz 30, 2006 23:36

Dehumanizer: jak juz bedziesz ogladal kandydata, to pod maska przyjzyj sie blachom, czy sa proste a nie pofalowane od prostowania, podobnie z tylu w bagazniku pod wykladzina i w srodku w podobnych miejsch, gdzie zostaja niedorobki po prostowaniu i spawaniu :)



Awatar użytkownika
Dehumanizer
Shadow Man
Shadow Man
Posty: 188
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Dehumanizer » ndz paź 01, 2006 09:46

już to przejrzałem, wygląda na to ze jest naprawde dobrze :D Teraz na dniach bede jechał do mechanika aby przebadał silniczek bo moje oko mogło coś pominąć..zrobie pomiar sprężu i sie ogólnie przejrzy co trzeba zrobić..jak bedzie ok to juz niebawem sie pochwale..



ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » wt paź 03, 2006 15:45

Pinhead, nie wiedziałem o tym.
Zatem facelifting musiał siegnąć głębiej niż tylko do dywaników i innych dupereli.
posiadasz w tej materii więcej informacji?
chętnie poczytam
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Pinhead
Forum Master
Forum Master
Posty: 1746
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 00:44

Post autor: Pinhead » wt paź 03, 2006 17:44

ditomek, Niestety ciężko o jakieś materiały. Kiedyś dawno dawno temu trafiłem na strone z testami zderzeniowymi starych modeli VW. Był tam między innymi sławny filmik z mkII <1987r zamieniającym się w kupke metalu oraz tylko wynik testu modelu po 1987r. Musieli coś pozmieniać bo wynikiem były trzy gwiazdki zamiast jednej. Zresztą ciężko się dziwić że coś zmienili w bezpieczeństwie widząc rezultat pierwszego testu :bajer:


=-Pinhead-=

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 385 gości