Zmiana zegarka na obrotomierz w golfie MK 2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Patyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 12:48
Lokalizacja: Bogatynia

Zmiana zegarka na obrotomierz w golfie MK 2

Post autor: Patyk » wt wrz 26, 2006 13:22

Mam golf II 1.3i CL.Te golfy zamiast obrotomierza mają zegarek analogowy i to mi nie pasuje. mam takie pytanie czy można przerobić ten zegar na obrotomierz? Bardzo prosze o odpowiedź i opis przeróbki. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » wt wrz 26, 2006 13:28

witaj na forum!!!!! :bigok: anie lepiej by było poszukać jakiś z egar z obrotomierzem??
Ostatnio zmieniony wt wrz 26, 2006 13:40 przez dziejo, łącznie zmieniany 1 raz.



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » wt wrz 26, 2006 13:36

Patyk pisze:czy można przerobić ten zegar na obrotomierz
zegara na obrotomierz nie przerobisz, zamienić też może być kłopot - możesz nie mieć na folii wtyczki do obrotka. Najprościej będzie wymienić zegary. Zwróć uwagę na inddeks, masz prawdopodobnie 935 (dość trudno trafić) i ilość wtyczek. Jeśli nie kupisz zegarów z takim samym indeksem, to można kupić z innym, i przełożyć sam prędkościomierz.



Jacenty80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: śr lis 24, 2004 22:08
Lokalizacja: Wrocław/Sulechów
Kontakt:

Post autor: Jacenty80 » wt wrz 26, 2006 21:40

Ja u siebie folię z zegarów z zegarkiem analogowym przełożyłem do zegarów z obrotkiem i wsio było ok oprócz zegarka cyfrowego, który nie działał z braku zasilania. Ale szybko mozna się pokapować, która ścieżka jest za to odpowiedzialna i wpiąć ją w tą szeroką wtykę przy obrotku. Oczywiście stara folia z zegrów z obrotkiem pomogła mi znaleźć tą ścieżkę i jej docelowe miejsce.
PS. Zmieniaj te zegary bo ile można się w taki wielki zegar gapić:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości