[mk3] Elektryka.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dragon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 21:33
Lokalizacja: Jordanów Śląski k. Wrocławia
Kontakt:

Post autor: Dragon » ndz wrz 24, 2006 20:59

cezarek coś za patent wymyślił?! To już łatwiej pod autem z przewodami hamulcowymi!
Paweł Marek pisze:W ścianie grodziowej silnika sa otwory fabryczne z uszczelkami przez które ida wiązki. Tam się przeciśniesz. Ewentualnie z tyłu skrzynki bezpieczników, po stronie lewej czyli od drzwi kierowcy masz szansę znależć u samego dołu (po sierpniu 89), lub u góry (do sierpnia 89) gruby niewykorzystany konektor z plusem bezpośrednio z aku. Tam się mozesz z takim niedużym wzmacniaczem spokjnie podłączyć.
Nie prościej tak?


Wyślij głupka po flaszkę, to przyniesie jedną...
Wyślij kobietę po piwo to też przyniesie jedno...
Piąty bieg wrzucony...............................................

cezarek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 16:11
Lokalizacja: malbork
Kontakt:

Post autor: cezarek » ndz wrz 24, 2006 21:10

A ten mój sposób jest trudny przynajmniej przy okazji można zobaczy stan filtra bo ja jak zdjołem plastiki na podszybiu i zobaczyłem filtr kabiny to sie za głowe złapałem nie wierzyłem że z kratek nawiewu jeszcze leci jakieś powietrze taki był filtr zaje......to jest kwestia patentu bynajmniej ja tak zrobiłem . W moim Golfiku MK3.



Awatar użytkownika
lazarz1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pn cze 26, 2006 22:39
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: lazarz1 » pn wrz 25, 2006 18:46

:) Ja już dawno nie mam tam tego filtru :) Chyba wybiorę ten prostszy sposób... Dzięki.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 506 gości