[mk3] para z naiwiewu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
r5badkiller
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 18:15
Lokalizacja: Pleśna k/Tarnów
Kontakt:

[mk3] para z naiwiewu

Post autor: r5badkiller » ndz wrz 24, 2006 18:25

a więc tak chciałem sobie troszkę podgrzać w autku i przkręcam sobie na ciepłe powietrze a tu para wodna bucha mi w twarz :panna: :panna: :panna: co to moze byc coś z nagrzewnicą ?? a i jeszcze dodam ze mam troszki przyparowaną przednią szybę czy jezdze czy nie :panna: czy to cos poważnego ??? :cry:


Golf to Golf. Niemiecka prostota i solidne wykonanie. Może nie ekscytuje, ale można na nim polegać.

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » ndz wrz 24, 2006 18:38

r5badkiller pisze: czy to cos poważnego ???
To wszystko wygląda na nieszczelną nagrzewnicę niestety...


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » ndz wrz 24, 2006 18:39

prawdopodobnie masz walniętą nagrzewnicę. sprawdzałes czy nieubywa ci płynu w zbiorniczku wyrównawczym ??


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz wrz 24, 2006 18:43

Panowie przy okazji zapytam bo też mnie czeka wymiana nagrzewnicy w Vento. Robiłem to już w dwójce i pytanie brzmi czy w trojce robi sie to tak samo jak w dwójce.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
bomberxl
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 640
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 20:12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: bomberxl » ndz wrz 24, 2006 18:43

może to tylko opaska na wężu od nagrzewnicy,nie uszczelniaj tylko żadnymi proszkami :bajer:



Awatar użytkownika
r5badkiller
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 18:15
Lokalizacja: Pleśna k/Tarnów
Kontakt:

Post autor: r5badkiller » ndz wrz 24, 2006 18:57

marek2907 pisze:prawdopodobnie masz walniętą nagrzewnicę. sprawdzałes czy nieubywa ci płynu w zbiorniczku wyrównawczym ??
no trosze ubyło a to tak nagle sie zrobiło ni z gruchy ni z pietruchy dziś no ja nie wiem i zeby sie dostac do nagrzewnicy no to czeba całą deske sciągąć pewnie tak ?


Golf to Golf. Niemiecka prostota i solidne wykonanie. Może nie ekscytuje, ale można na nim polegać.

cezarek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 16:11
Lokalizacja: malbork
Kontakt:

Post autor: cezarek » ndz wrz 24, 2006 19:37

Witam CEZARY z Malborka . Na 99% doszło do uszkodzenie nagrzewnicy . Para i tłusta szyba. Czeka cie troszke pracy. Sprawdz czy dywaniki są mokre i pościągaj listwy progowe lewą i prawą strone włóż reke pod dywan i zobacz co tam jest. Dobra rada spiesz sie z tym zabiegiem póki jest jeszcze dobra pogoda jak będzie pod dywanem płyn chłodniczy przystąp
do suszenia . ja to już poznałem spotkało mnie to samo ale w VW PASSACIE . Wietrzenia wnetrza auta to podstawa przy takiej awari.


(...TYLKO TWARDZIELE PIERDZĄ PRZY LANIU..)
( )---vw---( )

Awatar użytkownika
r5badkiller
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 18:15
Lokalizacja: Pleśna k/Tarnów
Kontakt:

Post autor: r5badkiller » ndz wrz 24, 2006 22:11

to licznik pewnie tesz cza odbpinać tak?? a jak sie go odepnie to sie nie wykasuje nic ?? przebieg np wiem ze gupie pytanie al nie jestem pewien?? bo zeby sie dostac do owej nagrzewnicy to czeba całą deske demontowac czyz nie?Proszę o odpowiedzi PS. jutro odczytam bo juz ide spac bo musze o 5 wstac :panna:


Golf to Golf. Niemiecka prostota i solidne wykonanie. Może nie ekscytuje, ale można na nim polegać.

cezarek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 16:11
Lokalizacja: malbork
Kontakt:

Post autor: cezarek » pn wrz 25, 2006 19:47

Z tego co widziałem w instrukcji to wgolfie niestety bedziesz musiał zdemontowac kokpit .
na początku forum znajdziesz instrukcje do pobrania ( techniczne a potem instrukcje obsługi do pobrania) wejdz na to i tam masz instrukcje z serii NAPRAWIAM SAM. i tam jest krok po kroku jak masz to zrobic . postępuj zgodnie z opisem tej strony zanim stwierdzisz że nie da sie z niej nic pobrac (GOLF VENTO) ps. ja właśnie sobie ją wczoraj pobrałem .



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości