Migacz mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Maikov
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 22:21
Lokalizacja: PYRLANDIA

Migacz mk3

Post autor: Maikov » ndz wrz 24, 2006 19:37

Jechałem sobie w kierunku skrzyżowania gdzie chciałem skręcić w lewo. Tak więć jak xzasady ruchu drogowego nakazują postanowiłem włączyć lewy migacz.... a Tu nagle ten typowy dźwięk przy włącząnym migaczu ( klik, klik ,klik) pojawił się z owie większą częstotliwośćią, ( czyli że migacz miga owiele szybciej) i tak przrz całą drogę. Gdy wyłączyłem silnik i wróciłem po 3 godzinach wszystko znowu było ok, dzisiaj też wszsytko było wporzo, ale znowu po godzinie jazdy pojawił się ten problem. Jak to naprawić?? co to jest??



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz wrz 24, 2006 19:40

gdzieś brakuje styku, jak znowu bedzie tak szybki migać to nie wyłączaj migacza tylko zobacz który nie miga, po spaleniu sie jednej żarówki reszta miga szybciej

[ Dodano: 06-09-24, 19:41 ]
jezeli raz jest a raz nie to na pewno gdzieś nie ma styki, jezeli bedziesz wiedział która lampka nie miga to trzeba spr. styki ewentualnie przeczyścic


:-k ...

Awatar użytkownika
alos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: sob sty 28, 2006 22:39
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: alos » ndz wrz 24, 2006 19:48

dokładnie tak. kiedys jak zmenialem zderzak to odpiolek przednie kierunki i porzezprzypadek wlaczylem i tez bylo jakos szybko. wrucilo do normy jak je podlaczylem. chodzi o opur jak jest zamaly to szybciej mrugaja:D
pozdro



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz wrz 24, 2006 19:59

A jak ci sie nie chce czekać ponownie na niebezpieczną sytuację, to po prostu zmień obie żarowki po tej stronie, to kosztuje kilka złotych i 5 minut pracy, przy okazji sprawdź wtyczkę przy przednim kierunku.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Maikov
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 22:21
Lokalizacja: PYRLANDIA

Post autor: Maikov » ndz wrz 24, 2006 20:00

OK jutro sproboje coś z tym zrobić dzięki za pomoc :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 457 gości