[MK3] problem z niewylaczajacym sie wentylatorem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: RobertP » wt wrz 19, 2006 11:47

kemal pisze:Ja mam podobny problem tyle , ze tylko jak wlacze klime. Musze wtedy odpiac kleme na chwile (nie sprawdzalem czy wystarczy sama wtyczke wentylatora ). To samo rozwiazanie?
kurcze z kilimą nie wiem bo nie mam :crazy:
ale wydaje mi się że jak ją włączasz to wentylator zaczyna chodzić i to jest chyba OK, hmmm... albo tylko wtedy gdy się woda nagrzeje ... ?
a Ci chodzi cały czas po załaczeniu klimy ?



kemal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 14:15
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kemal » pt wrz 22, 2006 14:06

Podczas jazdy to normalne ze sie czasem wlacza wiatraki,po zgaszeniu auta pochodza chwile i koniec. Ale jesli odpale klime to wtedy chodza do czasu az nie zdejme klemy z aku.Czekalem raz pol godziny i dalej chodzily...



Awatar użytkownika
Robert Pala
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: pt maja 18, 2007 20:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Post autor: Robert Pala » ndz lis 11, 2007 12:26

u mnie nie wlacza sie wentylator chlodnicy, nawet po dlugiej jezdzie podczas ktorej wskazuje ok 2mm za polowa(temp. cieczy chl.) nie chce sie wlaczyc.jak sprawdzic czujniki czy sa sprawne (w nz) oraz ile ewentualnie kosztuja nowe czujniki(oryginal) bo chyba sa dwa,dodam ze mam zrobiona z blachuy oslone pod silnikiem i czesciowo zakryta chlodnice tektura(tylko w zimie) wiec wskazania temp podczas jazdy sa tak 2,3 mm za diodą czyli wentylator powinien sie wtedy wlaczyc kiedy zatrzymam sie i nawet jak zgasze silnik.pomozcie bo nie chce przegrzac silnika.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości