wydech buczy mkII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

erni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: pn cze 27, 2005 09:39
Lokalizacja: HollyWoodź
Kontakt:

wydech buczy mkII

Post autor: erni » pt wrz 22, 2006 10:57

Witam forumowiczów, moje pytanie dotyczy układu wydechowego. Mój goferek tak mniej więcej w przedziale 90-130 km/h buczy irytująco. Wymieniłem ostatnio środkowy tłumik, rura od katalizatora i końcowy tłumik z wierzchu wyglądają solidnie, jeno kiedy potrząsnąć końcowym robi się z niego grzechotka. Może to być przyczyną hałasu? A może ma ktoś zdjątko budowy takiego tłumika bom ciekaw.
pozdrawiam



Awatar użytkownika
Sławekvwgolf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: ndz sie 20, 2006 23:06
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Post autor: Sławekvwgolf » pt wrz 22, 2006 11:25

Oczywiście że może to być wina końcowego tłumika jak reszta wymieniona jeszcze istnieje możliwość że kolektro ma niewielkie pęknięcie ale ja bym pirew wymienił ten kńcowy. Pozdrawiam



robbox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: czw lut 16, 2006 20:49
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: robbox » pt wrz 22, 2006 18:02

Wymieniłem ostatnio środkowy tłumik
-a na jakiej firmy ?? Bo ja tez wymienialem w zeszlym roku i wkurza mnie to buczenie - najbardziej jak puszcze gaz przy tych predkosciach co napisales.
Mam taki z litera P wytloczona na obudowie- po prostu kaszana. Poprzedni byl VW i bylo cichutko.



erni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: pn cze 27, 2005 09:39
Lokalizacja: HollyWoodź
Kontakt:

Post autor: erni » ndz wrz 24, 2006 19:10

Środkowy mam Izawit, niby rok gwarancji - zobaczymy. Końcowy czyli ten podejrzany o buczenie nie wiem jakiej firmy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości