1.8 16v

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lechu93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr cze 14, 2006 20:36
Lokalizacja: puck

1.8 16v

Post autor: lechu93 » pn wrz 18, 2006 21:48

witam

wstawiam juz od 4 miesiecy silnik 1.8 16v do golfa mk3, podobno nie miało byc problemu a tu psikus, nie takie koła pasowe, nie taki alternator, ani łapy go mocujace do bani generalnie masa kasy mi idzie na to i jak juz mysle ze bedzie finisz to ZONK i znowusz jakis brak. jestem załamany:(, zastanawiam sie czy to jest taki problem faktycznie czy moj mechanik kreci i mnie naciaga?

pozdrawiam


kaszub:)

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn wrz 18, 2006 22:21

Nie dziw się ze sporo brakuje jeśli kupiłeś silnik bez osprzętu. Inna rzecz że mechanik powienien najpierw zadbać o skompletowanie wszystkich potrzebych reczy, bo to nie aż taki problem w obecnym czasie. A nie najpierw zaczynać robotę a potem szukać części.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

lechu93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr cze 14, 2006 20:36
Lokalizacja: puck

Post autor: lechu93 » wt wrz 19, 2006 17:23

no i własnie o to chodzi, jak przywiozłem silnik to mieli sprawdzic czy wszystko jest bo tak miało byc, a najpierw wyjeli moj motor a potem sprawdzali czesci i auto tak jest robione na raty juz od prawie 4miesiecy. Własnie przez takie osoby mam dosc tuningu chociaz jak juz auto bedzie zrobione to pewnie znowusz sie wkrece, chociaz praktycznie wszytko zrobione tylko mocy brakowało. pozdrawiam

[ Dodano: 19 Wrz 2006 17:35 ]
a tak wyglada teraz tylko fele inne 16 cali z polerowanym rantem canonica reacing
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


kaszub:)

Awatar użytkownika
x27
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: sob gru 04, 2004 12:51
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

Re: 1.8 16v

Post autor: x27 » wt wrz 19, 2006 17:44

lechu93 pisze:witam

wstawiam juz od 4 miesiecy silnik 1.8 16v do golfa mk3, podobno nie miało byc problemu a tu psikus, nie takie koła pasowe, nie taki alternator, ani łapy go mocujace do bani generalnie masa kasy mi idzie na to i jak juz mysle ze bedzie finisz to ZONK i znowusz jakis brak. jestem załamany:(, zastanawiam sie czy to jest taki problem faktycznie czy moj mechanik kreci i mnie naciaga?

pozdrawiam
16 ma sporo nietypowych zeczy :)

trzbbba bylo ABFa szukac.


brak mocy. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » wt wrz 19, 2006 21:09

Jedyne co masz nie tak to alternator i jego mocowanie. Przecież w bloku z PL masz wszystkie gwinty mocujące. Skoro mnie pasuje do MK1 silnik 9A bez przeróbek to ten mechanik twój to partacz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 350 gości