mk3 lewarek i wymiana klockow hamulcowych

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mirk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt cze 20, 2006 08:36
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

mk3 lewarek i wymiana klockow hamulcowych

Post autor: mirk » wt wrz 19, 2006 08:05

witam
wymiana klockow jak wymiana wszystko zapieczone i ciezko odkrecic natomiast problem jest z samym lewarkiem prosze o info czy wy uzywacie tego, ktory jest w samochodzie? bo ja wczoraj zwatpilem i niewiem gdzie go podlozyc caly bok samochodu wzdluz rantu gdzie jak mi sie wydaja podklada sie ten lewarek jest powgniatany i w niektorych miejscach juz ostro koroduje
Pozdrawiam


Pozdrawiam
Mirk

psuj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:58
Lokalizacja: Białogard

Post autor: psuj » wt wrz 19, 2006 08:36

Jak nie widzisz żadnego rantu na lewarek to chyba niestety gnije ci próg i nie podniesiesz auta



Awatar użytkownika
Igor1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw gru 16, 2004 18:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Igor1 » wt wrz 19, 2006 08:45

U mnie było to samo po prostu jak się używało podnośnika hydraulicznego na próg to po jakimś czasie wygina progi-rant. Ja wziełem żąbkę samokleszczującą się złapałem za rant od brzegu pomału wiginałem i przechodziłęm dalej, pamietaj nie próbuj rantu od razu całego wygiąć bo ułamiesz po mału po kawałku po trochę. Potem przeleciałem szczotką drucianą i odrdzewiaczem i zakonserwowałem. Potem spokojnie możesz używać lewarka ale tylko orginalnego. Teraz na gorąco możesz podłożyć podnośnik hydrauliczny pod wahacz w miejscu gdzie jest okrągła guma w wachaczu idealnie pasuje pod ten lewarek i bedzie ok. Z tyłu podkładam na rant belki i też jest ok. A orginalny podkłada się tam gdzie są strzałaki na progu lub z drugiej strony widać wzmocnione ożebrowania ale tylko pod orginalny podnośnik jak masz wygięty próg to tego nie widać . Pozdrawiam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 345 gości