[mk3] zanik iskry?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

f4zer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 24, 2006 00:29
Lokalizacja: Krk

[mk3] zanik iskry?

Post autor: f4zer » pn wrz 18, 2006 18:43

witam
od poczatku mojej przygody z tym golfem mialem sporadyczne przypadki zaniku iskry (tak przynajmniej mniemam) objawia sie to gasnieciem silnika na ulamek sekundy, zapalaja sie kontrolki a obrotomierz spada do 0, po czym znowu powraca do normalnej pracy. niedawno zalozylem gaz i tak sie juz nie da jezdzic :/ kilka wystrzalow i poszla obudowa filtra :X swiece, kable WN i czujnik halla sa nowe :/ cewka i modul tez byly sprawdzane. znajomy elektryk robil tez mostkowanie na stacyjce i dalej to samo :/ pomozcie bo juz nie wiem co robic...
pozdrawiam tomek



Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adam-gda » pn wrz 18, 2006 18:49

Dzieje sie to przy jakiejs szczegulnej pogodzie?? Przy jakis obrotach??? Powiedz cos wiecej o tych zjawiskach co zaopserwowales. Mam jeszcze taka mala sugestie pozycz od kogos palec i kopolker i sprawdz zy gdzies nie ma przeicie.


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

f4zer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 24, 2006 00:29
Lokalizacja: Krk

Post autor: f4zer » pn wrz 18, 2006 18:52

zapomnialem dodac ze kopulka i palec tez sa nowe bo musialy byc do gazu. co do pogody to nic szczegolnego nie zaobserwowalem. wydaje mi sie ze to sie nasila jak docisne a pozniej zmieniam styl jazdy na spokojny. chociaz tez sie zdarza ze jak stoje w korku to tez zgasnie :/ do tej pory dzialo sie to tylko na goracym silniku a wczoraj odrazu jak zapalilem :| moze w koncu cos zdechnie do reszty :P VAG tez nic nie wykazal..



Awatar użytkownika
vwarek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7388
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 16:03
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: Bora
Silnik: AQN

Post autor: vwarek » pn wrz 18, 2006 18:57

W AGG jest czujnik spalania stukowego? Było chyba na forum o tym, że jak on szwankował to auto gasło...


The quieter you become, the more you are able to hear...

Obrazek

f4zer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 24, 2006 00:29
Lokalizacja: Krk

Post autor: f4zer » pn wrz 18, 2006 19:00

podobno jest...poczytam..

[ Dodano: Wto Wrz 19, 2006 11:33 ]
dzisiaj odkrecilem ten czujnik, przeczyscilem go razem z kostka. czy powinien on byc przykrecony z sila 20NM? (to chyba nieduza wartosc) ja go ledwo odkrecilem :| zobaczymy czy cos pomoze.. :roll:

[ Dodano: Nie Paź 08, 2006 15:37 ]
panowie porazka dalej :/ czujnik spalania stukowego ok. auto stalo tydzien u elektryka przekopal cala elektryke..styki przekazniki sterownik wszystko...problem jest dalej..z tego co mowil ostatnia przyczyna moze byc czujnik polozenia walu. to mozliwe? :crazy:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 426 gości