Kto z was ma dosc gleby i wraca do seryjnego zawieszenia???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

shibby
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: wt wrz 13, 2005 13:49
Lokalizacja: B3dzin
Kontakt:

Post autor: shibby » śr wrz 13, 2006 07:56

ja juz jakis czas temu wrocilem do seri i jestem bardzo zadowolony bo u mnie to jest masakra z drogami... moze dziur to nie ma tak duzo... ale sa super zalatane tak ze okolo 1 cm wystaje ponad droge ta lata :) takze bylo tak twardo ze mnie juz wkurzylo i dlatego taka zmiana :) wyglad troche gorszy ale i tak jest niezly a najwazniejsze zeby mi sie podobalo :P a za czesto jezdze nim zeby sie wkurzac nonstopa o to ze wpadlem w dziure ktorej nie bylo widac i prawie zeby wywalone bo tak twardo bylo :) Teraz jak wpadne w studzienke to nic sie nie dzieje nawet plastiki dopiero sie odzywaja jak dopiero w cos porzadniejszego wjade :) Powiem tak o to mi chodzilo ale niech tam kazdy robi jak chce :P jak ma drogi dobre to gleba jest super sprawa :)

Ps. w zime to ja na swojej ulicy sie zawiesilem na glebie :D



Awatar użytkownika
fuks
GTi Edition
GTi Edition
Posty: 248
Rejestracja: pt lis 12, 2004 21:39
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: fuks » śr wrz 13, 2006 14:12

he powiem tak.. mialem oryginalna zawieche.. sterczal jak cholera.. a w zime i tak polamalem dokladke szeroka z przodu.. nie bylo wyjscia musialem szybko wyjechac z dziury bo inaczej bym w niej zostal bo bym nie wyjechal bo za slizgo a pchac przy -25 stopni tez mi sie nie widzialo.
Obnizylem autko teraz -40/40 przede mna zima.. zobaczymy czy nie bedzie zle.


[img]http://img407.imageshack.us/img407/351/gtifu1.jpg[/img]
48% mlodziezy jest szczesliwa, reszta nie ma na narkotyki

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » śr wrz 13, 2006 15:23

Ja również wróciłem do orginalnego zawieszenia tzn. zakupiłem sprężyny średnioutwardzane - 10 mm z wersji 1.6 GTD do tego olejowe Sachs'y i nie nażekam w zakrętach się nie buja i nie zarzuca tyłem. Wychodzę z założenia, że golf z natury jest sztywny. Obniżany zawias to tylko dla ludzi, którzy wypuszczają się na miasto po zakupy albo zrobić kilka startów z pod świateł ;) . Nasze drogi są takie jakie są i lepszych nie będzie :)


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
as29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: śr cze 29, 2005 10:08
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: as29 » śr wrz 13, 2006 19:37

Tak naprawde to niewiem co to znaczy seryjne zawieszenie bo jak kupiłem swojego goofera to już był obniżony ale w zimie to tragedia
grzes900 pisze:moze fajny ale zime przeklinam rok w rok
to prawda no i te nasze Polskie dziurawe drogi koszmar - ale nie zmienię i już bo taki obniżony lepiej wygląda :bigok:



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » czw wrz 14, 2006 15:43

as29, z tego co się orientuje GTD i GTi mają seryjnie obniżone zawieszenie o -10 mm. Chłopaki pracuje trochę przy drogach i powiem wam, że nowe po 5 latach będą wyglądał masakra !!!


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
grzes900
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: pn paź 17, 2005 16:10
Lokalizacja: chorzow/ruda slaska
Kontakt:

Post autor: grzes900 » pt wrz 15, 2006 22:56

as29 pisze:to prawda no i te nasze Polskie dziurawe drogi koszmar - ale nie zmienię i już bo taki obniżony lepiej wygląda

i tak trzymaj!! heheheheh :bigok:


GG

Awatar użytkownika
Gruby_malbork
Forum Master
Forum Master
Posty: 1156
Rejestracja: śr lut 14, 2007 23:23
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: Gruby_malbork » sob sie 04, 2007 16:50

ja myslalem nad gleba i naVWet zrobili w Malborku nowe drogi ale nie dam rady z miasta wyjechac na glebie :( pozdraVWiam i zapraszam do siebie ;)


Obrazek
VAG Nowy Staw '10, '11, '12, Vw Mania '07,'08,'09,'10,'11,'12

Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » sob sie 04, 2007 19:07

GoBoss_malbork, niezły z ciebie górnik :wink:
taki stary temat odkopać.
ja na sportowym zawiasie wytrzymałem miesiąc i nigdy więcej sportowej zawiechy w polsce :blush:


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » ndz sie 05, 2007 12:15

Teściu ma trójkę obniżoną - taką kupił. Totalna lipa - co chwilę gdzieś haczy podwoziem. Niby powinno się to lepiej prowadzić, a strasznie skacze, po prostu jest niebezpieczny - podskakuje na nierównościach i strach szybko przejechać zakręt.


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

Awatar użytkownika
souler
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2515
Rejestracja: pn gru 12, 2005 15:04
Lokalizacja: Zabrze/Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: souler » ndz sie 05, 2007 12:18

Lipek81 pisze:Teściu ma trójkę obniżoną - taką kupił. Totalna lipa - co chwilę gdzieś haczy podwoziem. Niby powinno się to lepiej prowadzić, a strasznie skacze, po prostu jest niebezpieczny - podskakuje na nierównościach i strach szybko przejechać zakręt.
bo ma wypierniczone amory


Był Dzik Power Diesel, jest Astra Turbo

Awatar użytkownika
$iwy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 17:36
Lokalizacja: Prudnik (Opolskie)

Post autor: $iwy » pt sie 10, 2007 06:15

Dobra,nie czytalem calego tematu-tylko polowe.Kto ma jakies springi lub kit do sprzedania niech wali na prv.Mam u siebie peknieta jedna sprezyne i musze to wymienic.Pozdro



Awatar użytkownika
cegla66
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: śr lis 08, 2006 11:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: cegla66 » pt sie 10, 2007 10:38

no ja kupilem na glebie golfa i na poczatku mialem straszna radoche.niestety ,po kilku dniach mi przeszlo a teraz to juz niewyrabiam,wszsytko sie trzesie, ciagle przywalam podwoziem, ale juz przemecze sie te kilka miechow bo mam zamiar na jesien popchnac golfera


Zbieram na Passata B5 TDI.Kiedy zbiore nie wiadomo.Zainteresowanych sponsoringiem zapraszam na priv xD
OBNIŻENIU ZAWIECHA MÓWIE STANOWCZE NIE!

Awatar użytkownika
gtibodek
szybki i wściekły
szybki i wściekły
Posty: 409
Rejestracja: sob lut 24, 2007 19:07
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki
Kontakt:

Post autor: gtibodek » pt sie 10, 2007 10:52

ja mam original gti i jest zajefajnie,nie uznaję twardego zawiasu bo kręgosłup siada i wszystko w aucie sie wyrabia na maxa,no i dziecko by mi oczopląsu dostalo wiec twrdzielom mowię---nie :butthead: :butthead: :butthead:


Nisko,szeroko na bogato wiec zjedź mi z drogi szmato

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 524 gości