[MK4] wskazania komputera pokładowego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ad_32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 29, 2006 21:28
Lokalizacja: warszawa

[MK4] wskazania komputera pokładowego

Post autor: ad_32 » wt wrz 12, 2006 19:48

Witam,
Czy może ktoś mi pomóc i powiedzieć jak uruchomić menu główne w komputerze pokładowym w MK4? Wyświetlają mi się tylko info o spalaniu średnim, chwilowym, temp, informuje też o otwarciu tylnej klapy (załącznik srednie.jpg), ale nie mogę wejść do głównego menu. Znalazłem w instrukcji menu główne jak w załączniku (mfa.jpg), ale nie wiem czy mam takie w moim MK4.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony wt wrz 12, 2006 20:27 przez ad_32, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » wt wrz 12, 2006 20:09

po prawej stronie masz napisane co i jak masz zrobić.. Obrazek Obrazek



ad_32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 29, 2006 21:28
Lokalizacja: warszawa

Post autor: ad_32 » wt wrz 12, 2006 20:22

No własnie. Korzystam z tej samej instrukcji i niestety nie mogę wejść do menu. Myślę że dobrze zrozumiałem jak powinno się to robić :D , ale kto to wie....
Wg tej instrukcji nie działa. Czy jest możliwe że u mnie innych informacji poza opisanym spalaniem, chwilowym spalaniem, temp itp po prostu nie ma?



greg

Post autor: greg » wt wrz 12, 2006 20:55

wg mnie - jeśli masz wyświetlenie mfa i przełacznik mfa to powinno działać



ad_32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw cze 29, 2006 21:28
Lokalizacja: warszawa

Post autor: ad_32 » wt wrz 12, 2006 21:14

Też tak myślałem, że powinno działać, ale jednak.... Postępuje zgodnie z poleceniami na stronie 9 powyższej instrukcji i cisza - żadnej reakcji. Działa tylko zmiana pomiędzy wartościami które opisałem. Próbowałem już na różne sposoby. Nie wiem już czy coś robię źle, ale z instrukcją to raczej trudno, czy po prostu coś jest nie tak z samym komputerem (o ile jest tam taka funkcjonalność)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości