[MK 3] -combi-Wycieraczka + ogrzewanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tekcop
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt maja 19, 2006 10:12
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

[MK 3] -combi-Wycieraczka + ogrzewanie

Post autor: tekcop » sob wrz 09, 2006 22:22

Witam serdecznie .Mam taki problemik z ogrzewaniem tylnej szyby w combiaku,jak wczanczam ogrzewanie tylnej szyby to też włancza sie wycieraczka tylnej szyby i szukam przyczyny -przypuszczam że gdzieś jest przepięcie na kabelkach bo patrząc na schemacik te dwie rzeczy maja wspólny kabelek i przekaźnik.Może ktoś miał też taki problem i pomoże mi go szybciej rozwiązać.A jak nie to będe sam darł wszystko od początku do końca .
Licze na pomocną dłoń :bigok:
Ostatnio zmieniony sob wrz 09, 2006 23:00 przez tekcop, łącznie zmieniany 1 raz.



KUBEK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pn maja 22, 2006 21:36
Lokalizacja: PSZCZYNA

Post autor: KUBEK » sob wrz 09, 2006 22:32

Ja nie miałem takiego problemu ale na 90% masz uszkodzoną instalację pomiędzy nadwoziem i klapą bagażnika (w gumowej osłonie). Zacznij sprawdzanie instalacji od tego miejsca. Podrawiam



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob wrz 09, 2006 22:39

tekcop pisze:e dwie rzeczy maja wspólny kabelek i przekaźnik.M
Nie za bardzo. Wspólny przekaźnik to owszem jest ale do tzw lini X która zasila też różne inne urządzenia z przerwą przy uruchamianiu rozrusznika (np gasną światła mijania lub długie jak zapalasz).
I patrząc na schemacik nie bardzo co innego moge wywnioskować jak to że masz jakieś głupie zwarcie, może kable w mieszku przy klapie się przetarły i zwarły, lub brak gdzieś masy.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

tekcop
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt maja 19, 2006 10:12
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Post autor: tekcop » sob wrz 09, 2006 22:53

Nie widziałem tam uszkodzenia bo dziś zdarłem tą gymke i wszystko ok -może pod izolacją-ale miałem tak wcześniej i poruszałem kablami przy włączniku ogrzewania i przez jakis czas było dobrze a teraz znowu mnie wk...... :grrr: -odwieczna walka z przeciwnościami martwej natury z metalu i tekstolitu.



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » sob wrz 09, 2006 23:02

tekcop pisze:ale miałem tak wcześniej i poruszałem kablami przy włączniku ogrzewania i przez jakis czas było dobrze a teraz znowu
Sam sobie odpowiedziales na pytanie gdzie szukac przyczyny - wyciagnij przelacznik, sprawdz w ktorym miejscu ruszales te kable, obetnij tam i zarob ponownie koncowke

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

tekcop
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt maja 19, 2006 10:12
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Post autor: tekcop » czw wrz 14, 2006 12:34

Zrobione. W klapie byłyy w mieszku w 2-miejsca poprzecinane kable -zaizolowałem i chodzi .Dzięki.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 261 gości