[MK3] Problemy z odpaleniem (ecomatic)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

oleej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 28, 2005 17:27

[MK3] Problemy z odpaleniem (ecomatic)

Post autor: oleej » pt wrz 08, 2006 18:48

Witam, mam nastepujacy problem, jestem niesczesliwym posiadaczem golfa mk3 ekomatic 1.9 D, (dla przyblizenia ekomatic to jest skrzynia polautomatyczna, i pali sie go dajac zawsze na luz), i oto moj problem kiedy chce zapalic auto przekrecam kluczyk do polowy, i kiedy juz przekrecam do konca, auto nie reaguje dopiero za 4-5 razem po pomanewrowaniu biegami czasem zaskoczy, ale ostatnio padl ze wogole nie pali. Pojechalem z tym do elektryka ktory stwierdzil ze uszkodzony jest czujnik luzu (nie wiem jak to sie fachowo nazywa), nizej zapodam zdjecia tego oto czujnika. I teraz prosze o pomoc moze ktos wie czy taki czujnik mozna gdzies kupic albo cos, albo jakos to naprawic bo jestem bez auta :(, pozdrawiam.
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony śr wrz 13, 2006 16:39 przez oleej, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pt wrz 08, 2006 22:26

oleej, niestety taką nietypową część do nietypowego auta to raczej tylko w ASO


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
Smaczny
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw sty 06, 2005 20:15
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: Smaczny » pt wrz 08, 2006 22:31

Masz numer części więc zadzwoń do InterCarsu, jak nie maja na stanie czegoś takiego to może sprowadzą... Swoją drogą zadzwoń też do ASO. Cena może być podobna, a nie będziesz długo czekać.


FORD
Fix Or Repair Daily

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pt wrz 08, 2006 23:01

Smaczny pisze:Masz numer części więc zadzwoń do InterCarsu
Jak widze ceny w intercarsie to się zastanawiam czy najpierw nie zadzwonić do ASO...


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » sob wrz 09, 2006 01:00

eee, Wloski - pewno dlatego padl ;) JOKE



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » sob wrz 09, 2006 06:54

oleej, Miałem podobny problem w mk2 automat. Auto zapala się na "N" lub "P". Nikt nie wiedział co może być przyczyną, a okazało się, że "wypiął " się jeden niewielki przewód do przekaźnika . Sprawdź może czy wszystkie styki, przewody są ok. Awarię takiego czujnik a powinien chyba wykazać VAG.A to, że "pan elektrk" powiedział....



oleej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 28, 2005 17:27

Post autor: oleej » ndz wrz 10, 2006 10:40

Dzieki wszystkim za porady, narazie auto stoi u elektryka jak on tego nie naprawi wtedy ja bede sie bawil :)

[ Dodano: Sro Wrz 13, 2006 16:38 ]
Auto mam spowrotem teraz wogole juz nie pali, gosc tego nie umial naprawic twierdzi dalej ze to ten czujnik, dzwonilem do ASO i powiedzieli mi ze to dokladnie sie nazywa "PRZEŁĄCZNIK KONTROLI BIEGÓW" i kosztowal by ok 316 zl lecz trzeba czekac od 10 do 14 dni ;( a tyle bez auta to masakra. Teraz pytanie czy ta czesc jest tylko do tego modelu czy w innych golfach tez jest ? Orientuje sie ktos czy moze jest gdzies skasowany ecomatic zeby taniej troche taka czesc kupic?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 536 gości