[mk2] nie działa mi ekonomizer

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

woytas_81

[mk2] nie działa mi ekonomizer

Post autor: woytas_81 » pt wrz 08, 2006 15:19

Jezdze mk2 gt silnik RP z komputerem pokładowym i nie działa mi ekonomizer, cały czas pokazyje 0,0 sprawdzałem juz weza od podcisnienia, jest ok, czy ktos moze wie jak to naprawic?
pozdrawiam z gory wielkie dzieki za pomoc



danson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 10:41
Lokalizacja: szczecin

Post autor: danson » pt wrz 08, 2006 16:01

ja podlaczalem MFA do MK3 i mam ten sam problem. Brak komunikatu o spalaniu. Wiem ze za to jest odpowiedzialny kabel idacy z 26pinu licznika(w przypadku MK3-MK2 ?) do 27 pinu sterownika komputera-w twoim przypadku. Mam ten sam silnik w trojce tyle ze z kompem od 1,6 abu - dlatego mi nie dziala. Moze kabel niema przejscia. Grzebales cos przy liczniku?



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » ndz wrz 10, 2006 08:42

danson pisze:ja podlaczalem MFA do MK3 i mam ten sam problem. Brak komunikatu o spalaniu. Wiem ze za to jest odpowiedzialny kabel idacy z 26pinu licznika(w przypadku MK3-MK2 ?) do 27 pinu sterownika komputera-w twoim przypadku. Mam ten sam silnik w trojce tyle ze z kompem od 1,6 abu - dlatego mi nie dziala. Moze kabel niema przejscia. Grzebales cos przy liczniku?
w abu jest podobno inaczej te piny działaja w przypadku 1.8

[ Dodano: Nie Wrz 10, 2006 08:44 ]
woytas_81 pisze:Jezdze mk2 gt silnik RP z komputerem pokładowym i nie działa mi ekonomizer, cały czas pokazyje 0,0 sprawdzałem juz weza od podcisnienia, jest ok, czy ktos moze wie jak to naprawic?
pozdrawiam z gory wielkie dzieki za pomoc
moze poprostu wskaznik padł jak pokazuje 0,0 albo sprawdz przy tablicy jak sciagniesz węzyk czy jest tam podcisnienie moze cos sie zapchało chociaz jest to niemozliwe moze gdzies węzyk jest przeciety lub pekniety?



chemin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 20:38
Lokalizacja: Hrubieszów / Lublin
Kontakt:

Ekonomizer pokazuje chyba zbyt dużo :P

Post autor: chemin » śr cze 11, 2008 20:29

Hej, pozwolicie że sie podepnę bo problem podobny tylko w drugą stronę :P :grin:
Golfik II GT z silnikiem 1.8 (zagazowany)

Ekonomizer wskazuje praktycznie zawsze powyżej 20l. Na trasie przy spokojnej jeździe minimalnie 24l na mieście 28l

Coś to chyba nie tak... :P Czy ja mam taką ciężką nogę?? :P:P:P

Czy on pokazuje średnie spalanie na 100 km??


--- gofer II 1.8 GT --- śliczne autko ---

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 299 gości