[mkII] WSPOMAGANIE ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

janusz przybylski

Re: wspomaganie

Post autor: janusz przybylski » czw lut 17, 2005 19:25

siwy pisze:Jak możesz wysłać fotki to będę wdzięczny, mój e-mail siwy@cnow.pl
Z góry dziękuję.

p.s. widzę, że też masz autko z 1991 roku :D
O.K nie ma sprawy ale za 2-3 dni bo mnie grypka dopadła.



mortas
Fuel is my Blood
Fuel is my Blood
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wspomaganie

Post autor: mortas » czw lut 17, 2005 19:43

janusz przybylski pisze:
siwy pisze:Silnik PN 1.6. Czy istnieje fizyczna możliwość? Czy te modele miały montowane wspomaganie?
Tak , silnik PN ma fabryczne wspomaganie , mam taką wersje silnika. Jak chcesz jakieś fotki tego silnika ze wspomaganiem to mogę zrobić i wysłać na e-maila.
Ja też chętny na fotki, jak mogę prosić to mortas72@interia.pl
Z góry dzięki!!!!!


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47926]>>MOJA BYŁA LALECZKA<<[/url]
[url=http://avatars.jurko.net][img]http://img1.jurko.net/avatar_14129.jpg[/img][/url]

www.konstel.webs.com

Awatar użytkownika
Qban
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr sie 18, 2004 22:46
Lokalizacja: DOLNY ŚLĄSK

Post autor: Qban » pt lut 18, 2005 14:08

ja rowniez Qban@op.pl



Alatus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: pt paź 01, 2004 21:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Alatus » wt kwie 26, 2005 14:52

malutki gti pisze:skoro mowa o wspomaganku czy do 1.8 gx tez da sie podpasowac wspomaganko moze ktos ma i wie jak to wrzocic
wsadzałemdo gx kilka miechów temu. Musisz mieć łapy itp. jka będziesz miał wszystkie elementy ze zdjęcia to bez problemu założysz. Przy czym coś mi się ta maglownica na zdjęciu nie podoba, gdyż w mk2 jest przy maglownicy uchwyt do dźwigni zmiany biegów na 3 śruby, a na zdjęciu jest jakiś dziwny rowek. ja miałem maglownicę od mk3 wszystko pięknie pasi, tylko inna długość drążków kierowniczych(zakupiłem stosownie krótsze nowe ) i inny krzyżak-wziąłem od kumpla. NIE MONTUJCIE PRZEKLADNI Z PASSATA bo jest to niemożliwe. Gdyż pasek miał biegi na linkach i przekładnie nie miały w nich mocowania do dźwignii biegów a bez niego an rusz!!!


I'm love in MK. Zanabyte digifiz, abs, tempomat, elektryczne lusterka i podgrzewane fotele czekają na swoją kolej :)))

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Re: Wspomaganie

Post autor: igor002 » wt kwie 26, 2005 16:54

mortas pisze:
janusz przybylski pisze:
siwy pisze:Silnik PN 1.6. Czy istnieje fizyczna możliwość? Czy te modele miały montowane wspomaganie?
Tak , silnik PN ma fabryczne wspomaganie , mam taką wersje silnika. Jak chcesz jakieś fotki tego silnika ze wspomaganiem to mogę zrobić i wysłać na e-maila.
Ja też chętny na fotki, jak mogę prosić to mortas72@interia.pl
Z góry dzięki!!!!!
ja też poprosze zdjecia jeżeli można:)
mail to igor002@interia.pl

z góry serdecznie dziekuje


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: WRHZ » wt kwie 26, 2005 17:34

malutki gti pisze:skoro mowa o wspomaganku czy do 1.8 gx tez da sie podpasowac wspomaganko moze ktos ma i wie jak to wrzocic
ja znowu moge powiedziec ze wyciagalem z GX wspomaganie i zalozylem sam u siebie (nie jestem zadnym mechanikiem ;)) w mkII 1,6 D i sprawuje sie miodzio (czasem przejade sie siostry bez i duza roznica - kola na pelnym wymiarze ma R13). teraz co do zalozenia w sumei prosta sprawa zmiana maglownicy czyli wiadomo pozniej stacja diagnostyczna i ustawienie zbierznosci!! niekotre mkII maja jzu dodatkowe kolo pasowe jesli nie trzeba dolozyc, a jest rowniez roznica w kocowce wychodzacej z kolumny kierowniczej ta do wspomagania jest krotsza (przynajmniej ja tak mialem) to chyab tyle co na szybkiego moglem napisac :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 373 gości