MK2 Problem z tylną szybą na klapie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Jacek_slp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn lip 31, 2006 20:32
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

MK2 Problem z tylną szybą na klapie

Post autor: Jacek_slp » pn wrz 04, 2006 20:42

Witam wszystkich . Mam problem który zauważyłem po dość dużej ulewie.Mianowicie moja tylna klapa nabrała wody po otwarciu jej wyleciała woda otworkiem no i zauważyłem że troche pokapało na półeczke tam gdzie jest głośnik.Wie ktoś może jak temu zaradzić ?????Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam Jacek



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn wrz 04, 2006 20:49

mod usunął ten temat za nie dokładne sprezyzowanie już napisałem ci posta ale cóż jesli chodzi o wode to są dwie mozliwości albo masz podgiętą lub pękniętą uszczelkę spod klapy albo juz pod uszczelka na szybie masz jakąś korozje której nie widac z zewnątrz a pod uszcezelką rdza robi swoje, raczej przyjzyj się uszczelce z klapy!

[ Dodano: Pon Wrz 04, 2006 20:50 ]
zobacz czy się gdzieś nie odkleiła



Prozak_vip
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn wrz 04, 2006 16:44
Lokalizacja: Sączów
Kontakt:

Post autor: Prozak_vip » pn wrz 04, 2006 20:57

tak jak pisze dziejo albo masz peknieta lub naderwana uszczelkę ale korozja pod nią i moze sie pod nia gromadzic woda !! Musisz wyjąć szybke i wymienic uszczelkę lub ewentualnie pozbyc się tam korozji ( ale chyba jest bo wszystkie Gofry II które widziałem były tam zaatakowane :))



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pn wrz 04, 2006 20:57

lub masz wysuniatą gume ktoredy ida kable jest ona w rogu u gory klapy od srodka



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości