[mk3] wymiana kratki nawiewu od strony kierowcy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
r5badkiller
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 18:15
Lokalizacja: Pleśna k/Tarnów
Kontakt:

[mk3] wymiana kratki nawiewu od strony kierowcy

Post autor: r5badkiller » wt sie 29, 2006 19:01

Witam

A więc tak kupiłem sobie całkom kratke nawiewu nie połamanom i z obudową i jak ją wymienic otóż odkręciłem srubki tylko do jednej sie nie moge dostac ta co jest w prawym dolnym rogu i tam jest włącznik swiateł i moje pytanie jak go wyciągnoć zeby srubke odkręcić :panna: ????


Golf to Golf. Niemiecka prostota i solidne wykonanie. Może nie ekscytuje, ale można na nim polegać.

Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » wt sie 29, 2006 20:06

Co chodzi o wyciągnięcie włącznika świateł to musisz najpierw podważyć (paznokciem najlepiej [a jeśli nie masz to poproś jakąś dziewczynę]) po lewej stronie od sałącznika i wyjąć tę zaślepk e. Potem wsadzasz paluszki macasz i bierzesz za tył włącznika i pchniesz go do przodu (łatwo wyjdzie) No i juz masz załącznik na wierzchu. Teraz tylko śrubtak w dłoń i wykręcasz ową śrubkę która cię meczy. PozdrooVWka


Obrazek

Awatar użytkownika
drill
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 696
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: drill » wt sie 29, 2006 20:22

A nie prosciej sama kratke wymienic, bez obudowy? :) Wychylasz do gory i ciagniesz do siebie :)
jesli juz chcesz calosc to zeby wyjac panel z przelacznikami oswietlenia to trzeba pamietac ze trzyma sie on na jednym zatrzasku... patrzac od frontu jest ten zatrzask po lewej stronie... kiedy zdejmiesz oslonke kontrolek abs, przyczepy i airbagow to bedziesz mial do niego dostep...


Obrazek

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » wt sie 29, 2006 20:37

Lukas90b pisze:Potem wsadzasz paluszki macasz i bierzesz za tył włącznika i pchniesz go do przodu (łatwo wyjdzie)
nie tak łatwo - bo po lewej stronie wyłacznika jest zapadka którą najpierw palcem trzeba wcisnąć


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » wt sie 29, 2006 20:44

nie tak łatwo - bo po lewej stronie wyłacznika jest zapadka którą najpierw palcem trzeba wcisnąć
Toć ja nawet dziś wygrzebałem ten włącznik i poszedł pięknie. A ta zapadka jest.


Obrazek

Awatar użytkownika
r5badkiller
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 18:15
Lokalizacja: Pleśna k/Tarnów
Kontakt:

Post autor: r5badkiller » wt sie 29, 2006 21:14

jutro spróbuje bo dziś juz troszki ciemnawo i jak juz zaczołem to rozbierac to sie odrazu mi cała ramka ta co jest koło zegarów zwichrowała i zebu poprawic to musze tą śrubke odkręcić no tak a jutro sie bede z tym bawił


Golf to Golf. Niemiecka prostota i solidne wykonanie. Może nie ekscytuje, ale można na nim polegać.

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » śr sie 30, 2006 00:08

wyjmujesz zaslepke ktore jest nba prawo od wlacnzika i twm wciskacz palcem taka zapadek ktora trzyma wlacnzik i wyjmujesz

tyle ze sama kartke to wymainiesz bez odkrecani czegokolwiek.. podwazasz z prawej strony srybokretm kratke i mocno pociagasz iw ychodzi..


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
r5badkiller
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 18:15
Lokalizacja: Pleśna k/Tarnów
Kontakt:

Post autor: r5badkiller » śr sie 30, 2006 11:00

zgadza sie był tam taki dzingiel i go wcisłem i leciutko poszło :grin: dzięki punkciki pojdą a jeszcze mam pytanie czy mozna gdzies dokupić ten plastik co jest na włączniku świateł bo mam taki troche poklejony i to brzydko wygląda :P


Golf to Golf. Niemiecka prostota i solidne wykonanie. Może nie ekscytuje, ale można na nim polegać.

Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » śr sie 30, 2006 11:04

No to świetnie. :bigok:

[ Dodano: 30 Sie 2006 11:06 ]
r5badkiller pisze:dzięki punkciki pojdą a jeszcze mam pytanie czy mozna gdzies dokupić ten plastik co jest na włączniku świateł bo mam taki troche poklejony i to brzydko wygląda
Raczej odrazu byś musiał cały załacznik wymienić. A co do samej obudowy to sprawdź w ASO Volkswagena ale oni tam tobie cene zaspiewają że hoho


Obrazek

Awatar użytkownika
r5badkiller
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 18:15
Lokalizacja: Pleśna k/Tarnów
Kontakt:

Post autor: r5badkiller » śr sie 30, 2006 11:08

ok to będe misiał to narazie doklejić a jak bede miał kasiorke to sie szarpne :P bo mnie to denerwuje :grrr: :P


Golf to Golf. Niemiecka prostota i solidne wykonanie. Może nie ekscytuje, ale można na nim polegać.

Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » śr sie 30, 2006 11:11

A możesz walnąc fotę tego załącznika?? Chce zobaczyć gdzie konkretnie jest te pekniecie.


Obrazek

Awatar użytkownika
r5badkiller
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 18:15
Lokalizacja: Pleśna k/Tarnów
Kontakt:

Post autor: r5badkiller » śr sie 30, 2006 13:16

ok jak tylko będe miał czym to zrobie i wrzuce



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 401 gości