[mkIII] wywaliło olej przez bagnet

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

[mkIII] wywaliło olej przez bagnet

Post autor: adamo122 » pn lut 14, 2005 19:56

mój znajomy ma mk3 1.6 benz
ostatnio wywaliło mu olej przez otwór od miarki , mechanik mu powiedział, ze moze to być od mrozów. mi jakoś sie nie chce wierzyć żeby to było przyczyną, wie ktoś coś na ten temat?

od Quatro7: uprzejmie prosi sie o precyzowanie tematów



Artur29

Post autor: Artur29 » pn lut 14, 2005 20:05

to nie jest od mrozów tylko zatkana jest odma czyli odpowietrzenie skrzyni korbowej gdzie nadmiar ciśnienia zamiast uciekać przez odmę wywala bagnetem. Pozdrawiam



MarcingolF
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 12:39
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: MarcingolF » pn lut 14, 2005 20:16

Zgadza się zatkała się odma , tyle że właśnie przez mrozy. Zamarzła piana, zrobił się korek lodowy w odpowietrzeniu skrzyni korbowej i ciśnienie poszło przez miarke.


MarcingolF

kondzio2001

Post autor: kondzio2001 » pn lut 14, 2005 21:05

I powiem ci ze ja nie mialem takiego szczescia jak ty u mnie zamarzla odma jak byly mrozy okolo 20stopni na minusie mialem w odmie bryle lodu niestety wywalilo mi wszystkie uszczelniacze lacznie z tym od strony skrzyni biegow caly olej wywalilo na ulice :grrr: . Jedyne miejsce ktorym nie poszedl olej to miarka od poziomu oleju :grrr: Teraz wywalilem ten filtr w odmie i mam to wszystko w d.... ale wsciekly jestem jeszcze do dzisiaj :grrr:



Awatar użytkownika
marsell
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: czw sty 27, 2005 22:45
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Post autor: marsell » pn lut 14, 2005 22:59

U mnie było to samo, wywaliło uszczelniacz pod kołem pośrednim od rozrządu i cały olej tydzień po wymianie popłynął na asfalt :cry:



Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adamo122 » wt lut 15, 2005 00:19

kondzio2001 pisze:I powiem ci ze ja nie mialem takiego szczescia jak ty u mnie zamarzla odma jak byly mrozy okolo 20stopni na minusie mialem w odmie bryle lodu niestety wywalilo mi wszystkie uszczelniacze lacznie z tym od strony skrzyni biegow caly olej wywalilo na ulice :grrr: . Jedyne miejsce ktorym nie poszedl olej to miarka od poziomu oleju :grrr: Teraz wywalilem ten filtr w odmie i mam to wszystko w d.... ale wsciekly jestem jeszcze do dzisiaj :grrr:
:bigok: całe szczęście to nie było w moim golfiku tylko znajomego :grin:
tak tylko z ciekawości chciałem sie dowiedziec , na przyszłość w razie czego , choć lepiej ,zeby ta wiedza mi nie była potrzebna, ale dzieki za odpowiedzi :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości