[golf MK IV] xenony a zwykła instalacja ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ruseq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt lis 30, 2004 20:33
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

[golf MK IV] xenony a zwykła instalacja ??

Post autor: ruseq » pt sie 25, 2006 09:37

Witam, mam problem z podłączeniem lamp xenonowych do zwykłej instalacjo... poprostu sa inne kostki czy wie ktos jak mozna temu zaradzic ??
:kac:



Awatar użytkownika
Dragon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 21:33
Lokalizacja: Jordanów Śląski k. Wrocławia
Kontakt:

Post autor: Dragon » pt sie 25, 2006 12:00

Mam nadzieję że wiesz iż należy wymienić nie tylko lampy? Prawie wszystko musi być inne, przetwornica wysokiego napięcia musi być i kilka innych rzeczy!


Wyślij głupka po flaszkę, to przyniesie jedną...
Wyślij kobietę po piwo to też przyniesie jedno...
Piąty bieg wrzucony...............................................

Awatar użytkownika
ad.ek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt lip 11, 2006 15:11
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: ad.ek » pt sie 25, 2006 12:48

zalezy jakie lampki podobno mozna wstawic soczewke, trzeba zamontowac spryskiwacze wysokocisnieniowe, samopoziomujacy zestaw. bo inaczej bedzie to zalatywac wioska :chytry: Pomysl o innych - bedziesz ich oslepial



Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » pt sie 25, 2006 12:55

ad.ek pisze:Pomysl o innych - bedziesz ich oslepial
Znow o tym samym :bajer: Puknij sie w leb kolego, a nie rozpowiadaj herezje..
ruseq pisze:Witam, mam problem z podłączeniem lamp xenonowych do zwykłej instalacjo... poprostu sa inne kostki czy wie ktos jak mozna temu zaradzic ??
Zapraszam na priva z konkretnymi pytaniami - bo predzej Cie tu zjedza niz otrzymasz konkretna odpowiedz...



Awatar użytkownika
ad.ek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt lip 11, 2006 15:11
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: ad.ek » pt sie 25, 2006 13:00

kupiles golfa za grosze wpakowales ksenon i kozakujesz. masz innych uzytkownikow drogi gdzies. zaliczasz sie do kolesi ktorzy zukiem doworza buraki na plac. Oni tez zrobili sobie lepsze oswietlenie w aucie 100 zarowki a ty wpakowales ksenon. mozna was wpakowac do jednego wora. Miales do czynienia kiedys z oryginalnym ksenonem lub bi???



Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » pt sie 25, 2006 13:11

ad.ek pisze:kupiles golfa za grosze wpakowales ksenon i kozakujesz. masz innych uzytkownikow drogi gdzies. zaliczasz sie do kolesi ktorzy zukiem doworza buraki na plac. Oni tez zrobili sobie lepsze oswietlenie w aucie 100 zarowki a ty wpakowales ksenon. mozna was wpakowac do jednego wora. Miales do czynienia kiedys z oryginalnym ksenonem lub bi???
Sluchaj - po pierwsze gosciu przestan mnie obrazac, bo zarobisz ostrzezenie. Nic Ci do tego za ile kupilem samochod ile tez w niego wloyzlem pieniaykow. Burakiem mozesz nazywac swoich, podobnych do Ciebie kolegow, z klanu bananowej mlodziezy, ktora to dostala piekne wozki od rodzicow z okazji "pierdniecia"
Robie samochod z glowa i zgodnie z przepisami.. Zapraszam na Slask - zobaczysz jak to wielce "moje" ksenony oslepiaja innych. Montowalem instalacje xenonowe fabryczne i nie fabryczne do wielu aut - i w odroznieniu od Ciebie mam jakies o tym pojecie, a nie powtarzam gluchych hasel o ukladach samopoziomujacych (ktore to w Twojej bidnej mk IV sa ukladem statycznym) i spryskiwaczach (ktorych dluuugo sie nie stosowalo, ze wzgledu na slaba jakosc dzialania)
Generalnie mam naprawde gleboko gdzies Twoje uprzedzenia, jednak forum to nie Twoj folwark, gdzie masz prawo wysmiewac sie badz obrazac innych.
Jezeli ktos ma ochote zalozyc zestaw homologowany do MK IV to Tobie nic do tego - szczegolnie ze JEST TO ZGODNE Z PRAWEM.

Tak wiec wybacz, ale dla mnie EOT, bo wiekszego "drewna" w zyciu jeszcze jak ty nie trafilem w rozmowie, ktore to umie tylko od pierwszego zdania obrazac innych..
Ostatnio zmieniony pt sie 25, 2006 13:13 przez SToRM, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
ad.ek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt lip 11, 2006 15:11
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: ad.ek » pt sie 25, 2006 13:13

a ja juz myslalem ze tylko ja jestem wrogiem czegos takiego. faktycznie nie kazdego stac na "prawdziwy" ksenon. I troszke jestem za nerwowy sorki :pub:



Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » pt sie 25, 2006 13:17

Pomijam ze kolega ruseq qpil najprawdopobniej cala, oryginalna lampe na soczewce, z fabryczna przetwornica i zarnikiem i poprostu tylko wtyczki od instalacji mu nie pasuja.. A reakcja ogolu jest porpostu piekna - brawo. Szkoda slow.



Awatar użytkownika
ad.ek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt lip 11, 2006 15:11
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: ad.ek » pt sie 25, 2006 13:29

ja w golfie nie mam ksenonu. auto sam sobie kupilem za piniadze ktore ciezko zarobilem. wiec sie bujaj nie jest to moje pierwsze auto a jesli tobie rodzice kupuja co chcesz to zazdroszcze ci. Ja zawsze tak chcialem. porownywalem ksenon dokladany w golfie IV i bmw e46 oryginal, oraz scenicu w biksenonie i golf wypadal krucho. To urzadzenie ktorego tak nie lubisz o dziwo caly czas pracuje podnoszac i opuszczajac snop swiatla



Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » pt sie 25, 2006 13:35

ad.ek pisze:a w golfie nie mam ksenonu. auto sam sobie kupilem za piniadze ktore ciezko zarobilem. wiec sie bujaj nie jest to moje pierwsze auto a jesli tobie rodzice kupuja co chcesz to zazdroszcze ci. Ja zawsze tak chcialem. porownywalem ksenon dokladany w golfie IV i bmw e46 oryginal, oraz scenicu w biksenonie i golf wypadal krucho. To urzadzenie ktorego tak nie lubisz o dziwo caly czas pracuje podnoszac i opuszczajac snop swiatla
Jestem troche starszy od Ciebie, wiec naprawde wez sobie na wstrzymanie. Gadki o zakupie MK IV za ciezko zarobione pieniadze tez wsadz pomiedzy bajki i pokazuj najblizszym jedynie.
Po raz kolejny polecam z zapoznaniem sie z "Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 16 grudnia 2003 w sprawie zakresu i sposobu kontroli technicznej pojazdów” oraz z budowa i zasadem dzialania ukladow samopoziomujacych (statycznych i dynamicznych) Odrazu rowniez polecam z zapoznaniem sie z profesjonalna przerobka na xenon w autach fabrycznie nie wyposazonych w tej rodzaj oswietlania. Sadze w zyciu nie widziales takiej przerobki, a w kolko jeczysz ze bedzie oslepiac. Gratuluje przeczucia rodem jak Nostradamus.
Pomijam fakt pierdzenia o wszystkim tylko nie o pytaniu ktore zadal zakladajacy watek.
Moderatora prosze o usuniecie tego tematu. :bajer:



Awatar użytkownika
Dragon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 21:33
Lokalizacja: Jordanów Śląski k. Wrocławia
Kontakt:

Post autor: Dragon » pt sie 25, 2006 14:22

SToRM pisze:Znow o tym samym :bajer: Puknij sie w leb kolego, a nie rozpowiadaj herezje..
No myśle że kolega ma rację - bez tego czegoś do poziomowania to będzie oślepiał, a jeśli wszystko będzie jak należy to nie będzie. Proste.


Wyślij głupka po flaszkę, to przyniesie jedną...
Wyślij kobietę po piwo to też przyniesie jedno...
Piąty bieg wrzucony...............................................

Awatar użytkownika
ruseq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt lis 30, 2004 20:33
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: ruseq » pt sie 25, 2006 23:25

:okej: PEACE ludziska :) mnie tylko o wtyczki chodzilo ktore zreszta dzisiaj kupilem w ASO teraz tylko musze dojsc do tego ktore piny sa ktore :] jak by ktos mial schemacik to bardzo prosze :pub: i APELUJEo nie robienie OT :chytry:

Lampy kupilem w calosci xenonowe z przetwornicami itp itd



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 254 gości