Szyb sterowane elektrycznie- kto naprawi?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wumar67
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 17, 2006 19:13
Lokalizacja: Wrocław

Szyb sterowane elektrycznie- kto naprawi?

Post autor: wumar67 » pt sie 18, 2006 09:12

Witam serdecznie. W Golfie III z pewnością zerwała się linka (przednie drzwi kirerowcy). Silniczek działa bo go słychać. Proszę o radę czy można to naprawić we własnym zakresie? czy trzeba kupić kompletny mechanizm podnoszenia szyby? Czy też można wymienieć samą linkę? A może ktoś zna mechanika we Wrocławiu, który takimi naprawami się zajmuje? Zdaję sobie sobie sprawę, że najlepiej wymienić całość, ale to są dość spore koszty....
Dzięki za każdą radę.


Pozdrawiam serdecznie. Marek

Awatar użytkownika
korsarz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: pt lis 25, 2005 22:02
Lokalizacja: Frampol
Kontakt:

Post autor: korsarz » pt sie 18, 2006 13:04

ha stary mam ten sam problem, samej linki nie dostaniesz, musissz kupic cos takiego http://allegro.pl/item118812826_podnosn ... nowy_.html

innego wyjscia nie ma a i nie baw sie silniczkiem bo uszkodzisz to kółko co sie w nim znajduje do nawijania linki a nie wiem czy jest ono w zestawie nowym. A wymiane lepiej powiez jakiemus mechnikowi, sam tez bys to zrobił ale łatwo uszkodzic linke lub zbic szybe. Pozdro



rufaj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr maja 10, 2006 22:26
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Post autor: rufaj » sob sie 19, 2006 09:55

hej miałem ten sam problem przed zimą wymieniłem cały podnośnik bez silnika w trakcie zimy szyba mi przymarzła do uszczelki prubowałem ją otworzayć i znowu linka mi spadła i sie pozaginała i czeba było znowu wymienić cały podnośnik więc uwarzajcie na to koszt takiego podnośnika to 150 zł ale niekupujcie na allegro bo niema gwarancji a tak zawsze idzie zanieść spowrotem do sklepu a z wymianą napewno dasz sobie sam rade jest prosta zecz tylko zeby odkręcić silniczek od mechanizmu podnoszenia musisz mieć klucze w kształcie gwiazdki jak coś byś jeszcze chciał wiedzieć to pisz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 543 gości