SPRZĘGŁO POMOCY!!!!!! GOLF III

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Maikov
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 22:21
Lokalizacja: PYRLANDIA

SPRZĘGŁO POMOCY!!!!!! GOLF III

Post autor: Maikov » wt sie 15, 2006 23:09

Mam VW Golfa III. Na początku gdzy wciskałem w nim sprzęgło to pył lekki pisk ( podobno miało być to łożysko) po za tym piskiem samochód spisywał się bez większych problemów, aż do dziś... Włączyłem silnik wcisnąłem sprzęgło ( oczywiśćie nie obyło się bez pisku) aż tu nagle poczułem luz na pedale... i teraz pedał nie odskakuje do końca, a w dodatku przy wciśnięciu sprzęgła do końca słychać nieprzyjemny dźwięk tarcia i nie da się wrzycić biegu na odpalonym silnkiku??? Moja wiedza kończy się na tym że zepsuło mi się sprzęgło ale co dokładnie i ile powinna kosztować naprawa. Mój Golfik to III z silnikiem 1,4 cztero biegowy 93 rok.



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » wt sie 15, 2006 23:11

albo lozysko oporowe sie wysypalo albo docisk tak czy siak musisz wyjac skrzynie inaczej nie naprawisz.robocizna ok 200-250,lozysko ok50.docisk ok 300



Awatar użytkownika
Maikov
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 22:21
Lokalizacja: PYRLANDIA

dzięki

Post autor: Maikov » wt sie 15, 2006 23:18

Wielkie dzięki jutro z rana czym prędzej zapcham go do mechanika i napisze jaką wystawił diagnoze. Mam nadzieję że będzie to ta tańsza wersja z łożyskiem :D



Dominik107
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 20:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dominik107 » wt sie 15, 2006 23:29

Ja mialem dokladnie tak samo jak opisujesz. Tyle ze ja mam lozysko oporowe w skrzyni pod dekielkiem od strony kola a niewiem jak jest u Ciebie. Ja chwile na tym pojezdzilem a w konsekwencji pekla prowadnica tego lozyska w skrzyni wiec radze sie pospieszyc z naprawa i wstrzymac z jezdzeniem do czasu naprawy. A i jak masz linke z samoregulacja to prawdopodobnie bedziesz ja musial wymienic gdzyz jak dostala nagle luzu mogla sie przeregulowac a ona z tego co wiem dziala tylko w jednym kierunku. Przynajmniej u mnie tak bylo.



Awatar użytkownika
Maikov
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 22:21
Lokalizacja: PYRLANDIA

Post autor: Maikov » pt sie 18, 2006 12:01

Dzięki za pomoc:D Mechanik powiedział że poszło łożysko się rozsypało i wpadło do środka itp, do tego linka mi się popsuła i jeszce kilka innych rzeczy( mechanik jest znajomy wiec raczej mnie nie chce porobić) Tak więc teraz samochód jest u niego i czeka na wymiane skrzyni. :bajer: punkciki rozdane:D



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości