elektryczne szyby MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

w-ojciec-h
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 17:16
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

elektryczne szyby MK3

Post autor: w-ojciec-h » ndz sie 13, 2006 21:40

he ... nie bylo na bank
dlaczego tylna lewa szyba otwiera i zamyka sie dopiero gdy mam otwarte przednie drzwi lewe :bigok:
mozliwe ze gdzies sie kabelek zalamuje ?
o co chodzi ...



greg

Post autor: greg » ndz sie 13, 2006 21:43

w-ojciec-h pisze:mozliwe ze gdzies sie kabelek zalamuje
dokładnie tak



Awatar użytkownika
JayT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 715
Rejestracja: sob mar 11, 2006 14:18
Lokalizacja: Zbąszynek (FSW)
Kontakt:

Re: elektryczne szyby MK3

Post autor: JayT » sob sie 19, 2006 17:43

w-ojciec-h pisze:dlaczego tylna lewa szyba otwiera i zamyka sie dopiero gdy mam otwarte przednie drzwi lewe :bigok:
mozliwe ze gdzies sie kabelek zalamuje ?
o co chodzi ...
1. Otwórz lewe przednie drzwi - szyba w lewych z tyłu działa?
2. To teraz wciśnij krańcówkę (ten przycisk, co jak go wciśniesz, to gaśnie światło w środku :chytry: ) w lewych przednich drzwiach i spróbuj jeszcze raz manewrować szybą z tyłu - działa czy nie?
Jak działa też przy wciśniętej krańcówce - sprawdzałbym przewody w gumowych tunelach przy lewych przednich i tylnych drzwiach. Jak nie działa przy wciśniętej krańcówce, to ktoś ładnie namieszał w elektryce :-)


Moje VWozidło spala średnio: Obrazek i Obrazek

Awatar użytkownika
Kocioł DCG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 13, 2006 00:07
Lokalizacja: Ålgård

Post autor: Kocioł DCG » ndz sie 20, 2006 10:06

pod tą gumową osłoną w której idą przewody do drzwi jest taka jakby kostka ... spróbuj ją wymacać i sprawdź czy czasem nie chodzi luźno na boki lub czy czasem nie wypadła, chociaż u Ciebie jak działa przy otwartych drzwiach to raczej nie wypadła tylko bedzie luźna, więc spróbuj ją dokręcić (ja to robiłem bez zdejmowania gumy, na czuja) zgodnie z ruchem wskazówek zegara
U mnie było tak że za pierwszym naciśnieciem przycisku na drzwiach szyba nie szła do góry, zaczynała sie zamykać dopiero po 2-3 naciśnieciach pod rząd a z przycików na konsoli środkowej chodziła za pierwszym razem, dokręciłem tą kostkę i wszystko działa jak powinno :D

[ Dodano: Nie Sie 20, 2006 10:08 ]
oczywiście nie wykluczam u Ciebie innych przyczyn... ale warto sprawdzić tą kostkę na początek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 472 gości