Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: odzim » sob sty 26, 2013 18:11

borowy jarek pisze:http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?it ... ule_id=102 czy tym ogarnę swoją borę 2001. Chodzi o podstawy wypadające zapłony, temperatura. Tam pisze, że tak ale wiadomo jak to jest z opisami, a i czy to pójdzie na windows 7 ???
pójdzie bo kabelek nie ma nic wspólnego z systemem tylko oprogramowanie i stery pod niego ,pod 64bit idzie vcds mozesz okrojona wersje vcds lite i wtedy kabelek za 30 pln a jak nie to za 150 pln ten który byl omawiany wczesniej , zaden vag com ci sie nie uruchomi na systemie 64 bit chyba ze masz tak jak ja win 7 postawiona na 32bity wtedy nie ma problemu, polski vag pójdzie na win 7 ale to jest kupa nie program ,pozdro


Obrazek

krzychu_01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 27, 2013 13:15

Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: krzychu_01 » ndz sty 27, 2013 22:10

Witam,

Pewnie powtórzę się z pytaniem, ale jaki kabel i oprogramowanie do golfa mkVI 2012 rok? Co polecacie i gdzie to moge kupić w internecie.
I drugie pytanie jakie ukryte opcje mogę włączyć za pomocą tego oprogramowania?



Awatar użytkownika
LoLs
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: czw maja 24, 2007 08:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: LoLs » wt sty 29, 2013 19:03

kabel kupiony głownie na domowy użytek w pracy robię na TEXA


[URL=https://datesnow.life]Night dating, no obligations[/URL]

Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: odzim » wt sty 29, 2013 19:47

LoLs pisze:kabel kupiony głownie na domowy użytek
troche mi nie chce sie wierzyc ze nie pracuje na siebie ale skoro tak piszesz to pewnie tak jest :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
LoLs
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: czw maja 24, 2007 08:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: LoLs » wt sty 29, 2013 19:57

ten kabel nie zarobił na siebie bo wszystkim z forum podpinam za free :pub:


[URL=https://datesnow.life]Night dating, no obligations[/URL]

Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: odzim » śr sty 30, 2013 11:28

LoLs pisze:ten kabel nie zarobił na siebie bo wszystkim z forum podpinam za free :pub:
a to akurat calkiem miło z twojej strony -wielkie gratki dla ciebie ,pozdrawiam


Obrazek

darthmurasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 30, 2013 18:45

Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: darthmurasz » śr sty 30, 2013 19:23

Witam.

Potrzeba mi kabel by zdiagnozować błąd, bądź usterkę któregoś z czujnika abs. Podczas jazdy zaświeciły mi się kontrolki ABS i ESP i świecą cały czas. Pewnie to brud, ale chciałbym wiedzieć.

Dane auta to Golf V 1,9 TDI 2006 rocznik.

Potrzebowałbym kabel do 200 zł.

Czekam na odpowiedź.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9233
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: wesol » śr sty 30, 2013 19:28

darthmurasz pisze:Czekam na odpowiedź.
:bylo: :bylo: :bylo: Odpowiedz juz jest tylok czytac nie umiesz albo raczej Ci sie nie chce leniuszku. :bylo: :bylo: :bylo:


Hmm Online zaledwie 9 minut- to juz szczyt lenistwa.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

stopro.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn sty 07, 2013 20:49

Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: stopro. » pt lut 01, 2013 13:33

Panowie, także jestem zainteresowany programem do diagnostyki VW. Chciałbym mieć coś do diagnostyki całej grupy tj: VW, Audi, Seat, Skoda.
Skupiam się głównie na nowszych modelach ale także mile widziana obsluga starszych takich jak GOLF IV, PASSAT B5 i młodsze.
Czy jest szansa, że zakupię jak najlepszy program, który obsłuży te w/w starsze modele jak i nowsze czy będę potrzebował dwóch oddzielnych programów?
Co polecacie? Jaka jest cena czegoś takiego. Czy w okolicach 1000-1500 zł uda się coś sensownego kupić co nie zawiedzie?
pzdr



Awatar użytkownika
LoLs
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: czw maja 24, 2007 08:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Re: Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: LoLs » pt lut 01, 2013 19:23

stopro. pisze:Panowie, także jestem zainteresowany programem do diagnostyki VW. Chciałbym mieć coś do diagnostyki całej grupy tj: VW, Audi, Seat, Skoda.
Skupiam się głównie na nowszych modelach ale także mile widziana obsluga starszych takich jak GOLF IV, PASSAT B5 i młodsze.
Czy jest szansa, że zakupię jak najlepszy program, który obsłuży te w/w starsze modele jak i nowsze czy będę potrzebował dwóch oddzielnych programów?
Co polecacie? Jaka jest cena czegoś takiego. Czy w okolicach 1000-1500 zł uda się coś sensownego kupić co nie zawiedzie?
pzdr
ale to chwila szukania na forum http://www.vag-com.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; dla ciebie jak znalazł


[URL=https://datesnow.life]Night dating, no obligations[/URL]

Bonhart
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 12:55

Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: Bonhart » ndz lut 03, 2013 12:14

witam
mam pytanie troche z innej beczki ale powiązane z tematem
mam problem z prędkościomierzem w golfie IV autko z 2001r. ma nawigacje MFD i zegary z pełnym fisem skalowane do 260 km/h.
wydaje mi sie, że nie było tak od nowości i navi było wstawiane a zegary wymieniane gdyż wersja 110KM ma zegary skalowane do 220km/h.
wszystko działa super oprócz prędkościomierza który zaniża predkość o ok 20km wydaje mi sie że im szybciej jadę tym bardziej zaniża. odległości wskazuje dobrze
jak jadę np. 60km/h i zresetuje komputer aby pokazywał średnią prędkość to wskazuje np śr. prędk. 84 km/h
w związku z powyższym moje pytanie:
czy da się jakoś przeprogramować te zegary żeby prawidłowo wskazywały prędkość i jaki kabel do tego będzie wystarczający ? widzę dużą rozbieżność 30zł - ponad 100zł
ewentualnie jak by ktoś z kolegów polecił mi kogoś (woj łódzkie) kto by mi to mógł zrobić to był bym wdzięczny. - może któryś z kolegów wie jak to zrobić i chciałby zarobić pare groszy ?
jak coś to poprosze o wiadomośc
z góry dziędki
ps.
wzmianka o navi w sumie niepotrzebna ale chodziło mi o to, że poprzedni właściciel mógł wymieniać zegary na takie z pełnym fisem żeby fajnie z navi współpracował



riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

Re: Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: riccardoa » pn lut 04, 2013 11:16

Marcin Makowiec pisze:Panowie wiem ze wszedzie jest napisane ale zadaje krótkie pytanie i chce krotka odpowiedz. Potrzebuje kabel do diagnozy vw w rocznikach 1995 do 2004. Chodzi mi o sprawdzenie bledow. usuwanie ich i np adaptacje przepustnicy. Mam na kompie jakis program vcds czy jakos tak. Jaki kabel kupic zeby zrobic te czynnosci ewentualnie troche wiecej. Nie chce przeplacac i chce cos z dobrego zrodla.
Każdy kkl np:z alledrogo.



Awatar użytkownika
Marcin Makowiec
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pt sty 28, 2005 01:58
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: Marcin Makowiec » pn lut 04, 2013 11:37

http://viaken.pl/pl/diagnoza-vag/vag-us ... -piny.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a cosik takiego ?


Deszcz czy zima VW wytrzyma !!!!!

Awatar użytkownika
Marcin Makowiec
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pt sty 28, 2005 01:58
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Interfejs diagnostyczny - jaki wybrać ?

Post autor: Marcin Makowiec » pn lut 04, 2013 11:56

a no ja slepy. A ten ktory ja podalem czy jest dobry. Bo ja chce to uzywac na wlasne cele wiec nie chcialbym przeplacac. Jak to jest do kazdego kabla jest dedykowany program ? Czyli np ja nie bede mogl z tego viakena używać vcds ?


Deszcz czy zima VW wytrzyma !!!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości