[MK3] Woda w aucie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

emgrala
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 162
Rejestracja: sob paź 01, 2005 13:42
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: emgrala » sob sie 12, 2006 20:18

MrUkAs pisze:Szczerze to nie bardzo rozumiem, co napisales... Jak chodzi o kratke grodzi, to chodzi o kratke dmuchawy??
pewnie tak ale u ciebie jest mokro z tylu



Awatar użytkownika
ksionc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: wt paź 04, 2005 13:45
Lokalizacja: Białystok,Bielsk Podlaski
Kontakt:

Post autor: ksionc » sob sie 12, 2006 20:46

moim zdaniem przerwany lub uszkodzony przewod odprowadzajacy wode.


Mody mode on in one point najn ti di aj endzajn

Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » sob sie 12, 2006 22:09

emgrala pisze:
MrUkAs pisze:Szczerze to nie bardzo rozumiem, co napisales... Jak chodzi o kratke grodzi, to chodzi o kratke dmuchawy??
pewnie tak ale u ciebie jest mokro z tylu
Jesli przez kratke to jak to zlokalizowac i ew. temu zapobiedz? U mnie ewidentnie jest z przodu i z tylu, praktycznie tyle samo wody... :/


www.SportCom.PL

Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » sob sie 12, 2006 23:48

w moi MK3 lało się miedzy szybą szybera a jegą uszczelką ale nigdy niebyło tak żaeby powódż była usczelniłem to klejem do szyb FIXALL czarnym firmy SOUDAL narazie wszystko jest OK


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Awatar użytkownika
boberro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt gru 20, 2005 20:30
Lokalizacja: WROCŁAW/BRZEG
Kontakt:

Post autor: boberro » ndz sie 13, 2006 12:20

na ja dzisiaj odkryłem wodą w po lwewj stronie bagażnika pod wykładziną wzdłuż tej wiązki przewodów która biegnie do przodu auta mokro kończy się pod dywanikiem pasażera siedzącego za kierowcą wilgotny też jest pas bezpieczeństwa kierowcy, wkurza mnie to strasznie wygląda jakby dostawała się od bagażnika i ściekała w dół do kabiny, pomocy!!!!! ](*,)


"KTO PŁACI MAŁO TEN MA NA BIAŁO"

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz sie 13, 2006 23:21

czy to mozliwe ze jak wkładam linkę w kanał kierowcy to wchodzi cała (do konca ale i tak nie wychodzi), a jak wkładam w kanał pasażera to mniej wiecej w 3/4 długości jest blokada i koniec? :| cos mi sie wydaje ze kanał kierowcy jest pęknięty :crazy: duzo bedzie roboty zeby go wymienic?


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » ndz sie 13, 2006 23:37

djtom pisze:cos mi sie wydaje ze kanał kierowcy jest pęknięty :crazy: duzo bedzie roboty zeby go wymienic?
A lales do niego wode?
Zabawy jest troche - wyjac to pestka,ale wlozyc to troche browcow zejdzie ;) Generlanie parwie caly ukryty jest w profilu zamknietym, wiec trzeba sie nagimastykowac



kapalek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 985
Rejestracja: pn sie 07, 2006 13:44
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: kapalek » ndz sie 13, 2006 23:50

na ja dzisiaj odkryłem wodą w po lwewj stronie bagażnika pod wykładziną wzdłuż tej wiązki przewodów która biegnie do przodu auta mokro kończy się pod dywanikiem pasażera siedzącego za kierowcą wilgotny też jest pas bezpieczeństwa kierowcy, wkurza mnie to strasznie wygląda jakby dostawała się od bagażnika i ściekała w dół do kabiny, pomocy!!!!!

ZOBACZ POD LAMPAMI Z TYŁU ZDEJMIJ TE PLASTIKOWE OSŁONY. U MNIE TAM SIE LAŁA WODA BO MIAŁEM DZIURE PRZE KOROZJĘ:( ALE JU ZABEZPIECZYLEM WSZYTSKO I TERAZ JEST SUCHO


nowe świerze fotki wnętrza - radio,vento tunel,zegary, nakładki alu od audi tt, polerka wydechu
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1986712#1986712

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz sie 13, 2006 23:51

lałem wodę - wylatuje na dole ale chyba nie wszystko :crazy: deske trzeba wyjmowac?

[ Dodano: Nie Sie 13, 2006 23:52 ]
kapalek, nie nie, u mnie leje sie raczej w przodu bo pod wewnętrznym progiem kierowcy juz jest wilgotno


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości