[mk2]1.3 duże spalanie kontrolka ciśnienia oleju rozwiązanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pepo7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 16:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: pepo7 » pt sie 11, 2006 18:12

Witam ! mam tez golfika 1.3 2G z Pierburgiem 2E walcze ze spalaniem ale chyba odpuszcze bo 11-12 w miescie gazu to norma u mnie a zima to i 14 lit.na trasie teraz wyszedł mi 8 gazu .
Mam teraz inny dylemat bo znikneło mi ssanie wybieram sie do gaźnikowca ale szukam jakiejś serwisówki do tego gaźnika zeby poczytać o objawach jakie temu zjawisku towarzysza
ostatnio mój bolid dziwnie sie zachowuje bo raz obroty sa wysokie a raz niskie i prawie gaśnie
może wiecie co to moze być silniki podobne moze ktoś spotkał sie z podobnym zjawiskiem mam nadzieje ze to wina regulacji .Pozdro ! :helm:


lubie wiedziec co mam i czym jadę
GG 6546710
GOLFIK MK III 1.8 ADZ + LPG
Passata B5 1.6 AHL+LPG

kosmita18
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: czw sty 13, 2005 20:28
Lokalizacja: Ostrzeszow
Kontakt:

Post autor: kosmita18 » pt sie 11, 2006 22:31

heh ja dzis odebrałem mojego Golfera o mechaniora i tez mial takie same objawy;/ rano zalewał sie a potem jak sie zagrzał to przebierał jak opetany i tez gasł;/machanior rozebrał 2 razy gaznik i złozył i ak narazie jest ok;) chodzi rowno i plynnie mam nadzieje ze sie nie zmieni:) poprostu wyczyscił cały i tyle;) pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości