[Golf Mk3] POMOCY - zalewa mi Golfa 3 od bagażnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

[Golf Mk3] POMOCY - zalewa mi Golfa 3 od bagażnika

Post autor: Razal » wt sie 08, 2006 07:49

Mam problem z przeciekającym Golfem - cieknie gdzieś od strony bagażnika - wykładzina od strony tylnej belki jest mocno mokra i teraz nie wiem czy cieknie uszczelkami tylnej klapy czy gdzieś przez lampy tylne - miał ktoś podobny problem ?? Help bo leje bez końca już ponad tydzień ?:(:(


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

mardre
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob lip 08, 2006 17:52
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: mardre » wt sie 08, 2006 16:23

a sprawdzales droznosc kanalikow sciekowych zaraz przed belka??
mialem tak kiedys jak mi przytkalo kanaly spywowe liscmi, woda schodzila ale zbyt wolno i podczas intensywnych opadow zbieralo jej sie niby niewiele ale podczas jazdy, hamowanie ruszanie ostrzejsze skrety czy nierowna nawierzchnia powodowaly taki efekt jak u Ciebie



Krokulec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: sob cze 25, 2005 13:20
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Post autor: Krokulec » wt sie 08, 2006 16:27

Sprawdź pokrywe bagażnika, a raczej to co się dzieje za tapicerką



frynas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wt cze 27, 2006 12:30
Lokalizacja: sieradz
Kontakt:

Post autor: frynas » wt sie 08, 2006 16:46

mam podobny problem ale w golfie MK2...ale podejrzewam ze przyczyna u mnie jest nieszczelny szyberdach...uszczelka sie juz zuzyła...tymczasowo rozwiazałem problem uszczelniając szyber smarem....czekam teraz na lepsza pogode zeby dobrze wysuszyc auto.....pozatym przeciekajacy szyber powodował u mnie zwarcei przy lampce podświetlenia wnętrza...:/


frynas

Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: Razal » wt sie 08, 2006 17:50

Witam Panów :smoke:

Problem rozwiązany już prawie - prawie bo potrzeba czasu :) Przeciekało koło anteny dachowej zamontowanej w tylnej części dachu (jak w GT) - zużyte uszczelnienie - teraz pójdzie nowa antena + silikon i będzie na długo spokój - uszczelke od klapy mam też nową w zapasie to na wszelki wypadek wymienie, lampu podokręcane i uszczelki trzymają dobrze - przyczyna - przeciekało pod antena dachową - SŁOŃCE teraz potrzebne :)


Pozdrooo :pub:


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 257 gości