[MK2] znowy problem :) z goferem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kocurxxl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: wt mar 21, 2006 17:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: kocurxxl » pn sie 07, 2006 18:44

zerknij na to ta srubka jest pod lakiem takim bialym do chyba ze masz innego krokowca ale moj na 100% jest orginalny a zasilanie mam digifant

daj znac co o tym myslisz

http://kocurx2x.w.interia.pl/P2281774.JPG
http://kocurx2x.w.interia.pl/P2281767.JPG



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn sie 07, 2006 18:54

kocurxxl pisze:zerknij na to ta srubka j
Masz racje, mam taki sam tylko ta sróbka jest zamalowana lakierem i jej nie zauważyłem. ale to tylko jakieś wstępne ustawienie szczeliny i kręcenie nią raczej nic nie da jeśli regulator źle działa. Po prostu ten cały tłoczek co sie wenątrz przesuwa się wyciera, i potem zazębia powodując że krokowiec się zatrzyma i nie otworzy na czas lub w ogóle Chociaż? Może podkręcenie tej sróbki spowoduje że klapka zatrzyma sie w innym miejscu i ew. zadziory przesuną się względem siebie. Można sprobować, ale wątpię czy pomoże


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
kocurxxl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: wt mar 21, 2006 17:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: kocurxxl » pn sie 07, 2006 19:01

Paweł Marek pisze: Może podkręcenie tej sróbki spowoduje że klapka zatrzyma sie w innym miejscu i ew. zadziory przesuną się względem siebie. Można sprobować, ale wątpię czy pomoże
no widzisz wlasnie o to mi chodzilo staram sie nie opowidac bajek :)
ja to przerabialem i dokladnie wiem jak to dziala bo rozpolowialem swojego krokowca
ta srubka powinna skasowac luzy i delikatnie przesunac wodzik komputer sie przeskaluje i bedzie dzialal najwazniejsze jest zeby nie przesadzic bo ci obroty ponizej 1500 nie spadna :)



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn sie 07, 2006 19:22

No kajam sie jak umiem. Sprobuję na swoim w takim razie się pobawić, a potem go sprzedam jako sprawny :)


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 175 gości