ILE KOSZTUJE ORGINALNE ŁOŻYSKO DO DWÓJKI???? PRZÓDNIE KOŁO

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
king66
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:56
Lokalizacja: chełmno, kuj-pom
Kontakt:

Post autor: king66 » śr lut 09, 2005 19:09

igor002 pisze:a jak sie skręci za mocno:>
nasypac piasku....

zwolni sie :D :D


tak naprawdę to tylko M-B W114280CE albo carrera911 72' ...oba mnie kręcą (MB, VAG, PORSCHE... reszta to podróba)

azja1980
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pn sty 17, 2005 18:42
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: azja1980 » śr lut 09, 2005 20:56

igor002 pisze:ja też sie podłanczam do prożby, gdzie w krakowie tanio kupie dobre i trwałe łożyska na koła, wymienił bym tylne przednie, przednie mi troche przy tak 120-150 buczy z prawej strony a tylne niby nic, ale mają luzy. pozdro.
Niewiem czy tanio,ale ostatnio mieli tam promocje i dawali 20%upustu,czesto zdarzaja im sie orginały w dobrej cenie,sprawdz sam,ul.Przybyszewskiego(jadac od Piastowskiej Armi krajowej za Statiolem pierwsza w prawo i to jest pierwszy sklep po lewej praktycznie na rogu,czesto tam kupuje ,na ogol maa wszystko a jak nie ma to szybko sie uwijaja)



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » śr lut 09, 2005 21:54

azja1980 pisze:
igor002 pisze:ja też sie podłanczam do prożby, gdzie w krakowie tanio kupie dobre i trwałe łożyska na koła, wymienił bym tylne przednie, przednie mi troche przy tak 120-150 buczy z prawej strony a tylne niby nic, ale mają luzy. pozdro.
Niewiem czy tanio,ale ostatnio mieli tam promocje i dawali 20%upustu,czesto zdarzaja im sie orginały w dobrej cenie,sprawdz sam,ul.Przybyszewskiego(jadac od Piastowskiej Armi krajowej za Statiolem pierwsza w prawo i to jest pierwszy sklep po lewej praktycznie na rogu,czesto tam kupuje ,na ogol maa wszystko a jak nie ma to szybko sie uwijaja)
a nosi nazwe motogama ten sklep? bo słyszłem własnie o nim i sie wybiore :hmm:


Mk3 GTI 16V ABF

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości