(MKIII) Przeciągnięcie kabelków do drzwi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
untaztood
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:04
Lokalizacja: Warszawa

(MKIII) Przeciągnięcie kabelków do drzwi

Post autor: untaztood » sob sie 05, 2006 00:28

Zakupiłem ostatnio uniwersalne podnośniki szyb,
wszystko jest OK, ładnie się instalują, ale mam problem z przepuszczeniem kabli przez tunel do drzwi, gdyż z jedej strony kończy się on kostką.

Czy może da się go jakoś zdemontować, żeby ew wywiercić otwór na przewody?



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » sob sie 05, 2006 05:24

untaztood pisze:ale mam problem z przepuszczeniem kabli przez tunel do drzwi, gdyż z jedej strony kończy się on kostką.

Czy może da się go jakoś zdemontować, żeby ew wywiercić otwór na przewody?
nie wiem o jakim tunelu napisałeś. Ale NA PEWNO DA SIĘ WYJĄĆ KABEL Z KOSTKI.Wystarczy bardzo cienki śrubokręt i trzeba ogiąć małą blaszkę na konektorze która blokuje aby konektor nie wypadał z oprawki podczas łączenia. Po przeciągnięciu kabli, blaszkę trzeba wygiąć i włożyć w oprawkę tak aby się zablokowała. Dziur chyba nie trzeba żadnych wiercić. Do drzwi od słupka powinien być gumowy karbowany wąż, przez który możesz puścić kable.



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » sob sie 05, 2006 09:16

mozna to zdemontowac, sciągasz osłone gumową, rozkręcasz kostkę i wycągasz, potem powiększasz otwór w pustym miejscu tam gdzie nie ma kabla i wszystko składasz z poowrotem



greg

Post autor: greg » sob sie 05, 2006 10:24

zaraz Panowie. Jesli mówicie o kostce a raczej białym okrągłym kole z gwintem zamontowanym na słupku do którego przykręca się cała wiązkę idącą z drzwi to jest ona do zdemontowania - na jaj miejsce idzi eczarna zaślepka w której rrobisz otwór i przeciągasz przez nią kable. Bo to koło białe z drgiej strony ma miejsce na wpinanie wtyczek od elektryki szyb, centralnego zmka, elektryki luster itd. To koło wypina się poprzez przekręcenie jak dobrze pamietam lub odchyl;enie 3 ząbków.



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » sob sie 05, 2006 23:37

greg pisze:zaraz Panowie. Jesli mówicie o kostce a raczej białym okrągłym kole z gwintem zamontowanym na słupku do którego przykręca się cała wiązkę idącą z drzwi to jest ona do zdemontowania - na jaj miejsce idzi eczarna zaślepka w której rrobisz otwór i przeciągasz przez nią kable. Bo to koło białe z drgiej strony ma miejsce na wpinanie wtyczek od elektryki szyb, centralnego zmka, elektryki luster itd. To koło wypina się poprzez przekręcenie jak dobrze pamietam lub odchyl;enie 3 ząbków.
no tak przekręcasz i wypinasz, robiłem to nawet niedawno.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz sie 06, 2006 09:36

Tylko że pewnie mu tam jakieś kable idą już, więc lepiej wykorzystać puste miejsca na konektorki i zrobić to elegencko.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
untaztood
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: untaztood » czw sie 10, 2006 15:37

Póki co mam samochód u blacharza, w przyszłą środę jak odbiorę to będę się bawił i dam znać jak działają :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 380 gości