MK3 GTI jak poznac kiedy komputer chodzi w trybie awaryjnym

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Grzesss

MK3 GTI jak poznac kiedy komputer chodzi w trybie awaryjnym

Post autor: Grzesss » wt lut 08, 2005 23:56

Witam wszystkich...mam pytanie jak poznac kiedy komputer pracuje w trybie awaryjnym?a kiedy nie,i czy mozna ten tryb samemu wyłaczyc?
IN 02 to widac u mnie po właczeniu stacyjki-ma to jakis wpływ na jazde,itp.
Dodam ze wymieniłem lambde ponoc działa ale nic sie nie zmieniło,tj.ani spalanie,ani osiagi :) :pub:
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr lut 09, 2005 11:38

IN 02 to nie tryb serwisowy tylko informacja o konieczności dokonania "dużego" przeglądu. Nasze autka mają taka fajną opcję że informują o wymianie oleju (wtedy pojawia się OIL), małym przebiegu (IN 01) i właśnie jak napisałes IN 02. Jest to tylko informacja, poszukaj na forum w jaki sposób usunąc inspekcję bo teraz juz dokładnie nie pamiętam.Kombinacja klawiszy od zegarka i włączanie stacyjki.
Jak nie znajdziesz to daj znać opisze wszystko dokładnie step by step.



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr lut 09, 2005 11:38

IN 02 to nie tryb serwisowy tylko informacja o konieczności dokonania "dużego" przeglądu. Nasze autka mają taka fajną opcję że informują o wymianie oleju (wtedy pojawia się OIL), małym przebiegu (IN 01) i właśnie jak napisałes IN 02. Jest to tylko informacja, poszukaj na forum w jaki sposób usunąc inspekcję bo teraz juz dokładnie nie pamiętam.Kombinacja klawiszy od zegarka i włączanie stacyjki.
Jak nie znajdziesz to daj znać opisze wszystko dokładnie step by step.



wojciech_marchel

Post autor: wojciech_marchel » pn lut 14, 2005 16:24

jak chcesz skasowac komunikat serwisowy to wejdz na moje www tam jest dokładny opis



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 297 gości