schowek golf II

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
krzych79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob lip 22, 2006 23:27
Lokalizacja: bieszczady

schowek golf II

Post autor: krzych79 » śr sie 02, 2006 18:02

Może sprawa jest banalna, ale mam kłopot z wyjęciem schowkaw golfie II. odkręciłem wszystkie śruby, zdjąłem wewnętrzne światełko i próbuję go wyciąnąć żeby mieć łatwiejszy dostęp do przewodów nawiewu. jednak nie idzie a niechcę wydzierać na siłe. jakieś porady chetnie przeczytam. dzięki



Awatar użytkownika
Wiktor_7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: sob lis 26, 2005 20:07
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: Wiktor_7 » pt sie 04, 2006 00:03

mialem ten sam problem i rozwiazalem go rezygnujac z wyjecia. W golfie II byly 2 rodzaje schowkow jeden taki co klapka byla razem ze schowkiem to znaczy jak otwieralo sie schowek to i odchylalo sie to co jest w srodku a drugi to taki w ktorym klapka byla niezalezna od schowka i tego nie moglem za nic wyciagnac dalo sie tylko klapke odkrecic. Podejrzewam ze trza by deske zdemontowac a to juz jest bez sensu.

Pozdro



dawidm59
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt kwie 07, 2006 11:08
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dawidm59 » pt sie 04, 2006 07:15

Przerabiałem ten problem. Faktycznie był cholerny problem wyciągnąć ten schowek. Jednak ja wcisnołem długi śrubokręt niędzy scchowek a deskę tak w okolicach lampki to pusciła. Oglądałem potem ale nie widać żadnych zaczepów. Radzę ciągnąć po trochu z każdej strony i wyskoczy. Tylko wszystko z umiarem.


dawidm59

Awatar użytkownika
krzych79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob lip 22, 2006 23:27
Lokalizacja: bieszczady

schowek

Post autor: krzych79 » pt sie 04, 2006 17:10

też dałem sobie spokój bo trzeba by chyba wyrwać schowek na siłę, niby vw to praktyczne auto, jednak nie w tym elemencie. To samo dotyczy przewodu nawiewu od wentylatora, chciałem go odpiąć i wyczyścić, to jednak niemożliwe bo zapinki są ta umieszczone, ze za cholerę nie idzie się do nich dostać. No cóż nikt nie jest idealny :kac: :kac:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 320 gości