serwo passat POMOŚCI!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
esterbeek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2005 00:07
Lokalizacja: krosno
Kontakt:

serwo passat POMOŚCI!!!

Post autor: esterbeek » śr sie 02, 2006 23:20

POMOCY: Czy serwo możę podstawiać hamulce? Bo sie grzeją i nawet jush wszystko piszzy jak w nysie od przegrzania. Próbowałem wszystkiego: wymienione klocki, przetoczone tarcze, wymienione przewody elastyczne... Dziś rozebrałem pompe, nic tam nie znalazłem wymieniłem tylko w niej wszystkie uszczelki. Gdzieś na forum znalazłem że za grzanie przodu jest też odpowiedzialny słaby tył... ale w sumie tył też mi sie podstawia bo sprawdzam i też sie grzeje poza tym słychać z tyłu telikatny brzęk - jakby jeździć palcem po krawędzi słoika.... jak troszke zaciągnąć ręzcny brzęk przechodzi... zostaje serwo. Ktoś mi mówił że serwo działa albo nie... więc: Czy to może serwo podstawiać hamulce??? a ten zawoek zwrotny z dwoma łepkami zieolnymi?? bo ostatnio jak grzebałem to urwałem jeden łepek i dostaje sie tam powietrze. Serwo dziala alewolniej. Moze ten chromolony zaworek ustawia większe ciśnienie niż to potrzeba:???
pozdrawiam :hehe:

[ Dodano: Sro Sie 02, 2006 23:22 ]
Dodam że zaciski zdejmowałem pare razy. śą wyczyszczone na zerwo u wszystkie broczki poszlifowane i prowadnice też



Awatar użytkownika
rabbit1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 01:40
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: rabbit1 » czw sie 03, 2006 00:40

wynień ten zawór zwrotny on jest od podciśnienia a sprawdzałeś tłoczki w zaciskach czy nie są zapieczone


www.vwtp.phorum.pl Pabianikcki klub vw

Awatar użytkownika
esterbeek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2005 00:07
Lokalizacja: krosno
Kontakt:

Post autor: esterbeek » czw sie 03, 2006 15:10

tłoczki wciskam 1 palcem czyli wszystko jajo... natomiast ten zawór mnie trapi ... bo kurcze z tego co słysze to serwo działa albo nie... czyli raczej samo serwo nie może podstawić hamulców. Ale jeśli jest za duże ciśnienie (przez ten zawór) to chyba może to być przyczyna??
pozdrawiam :axe: :axe: :axe:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 382 gości