Czym przykleić podsufitkę?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

nijou
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 13:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Czym przykleić podsufitkę?

Post autor: nijou » pn lip 31, 2006 09:30

Golf Mk II - po ostatnich upałach odlepiła się z tyłu podsufitka. Próbowałem butaprenem - 5 dni i odlep, klejem polimerowym - to samo. Cholera mnie trafia, bo się baldachim z tyłu robi i nic nie widać. Czym to najlepiej przykleić?


pzdr > nijou

RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Re: Czym przykleić podsufitkę?

Post autor: RobertP » pn lip 31, 2006 10:31

nijou pisze:Golf Mk II - po ostatnich upałach odlepiła się z tyłu podsufitka. Próbowałem butaprenem - 5 dni i odlep, klejem polimerowym - to samo. Cholera mnie trafia, bo się baldachim z tyłu robi i nic nie widać. Czym to najlepiej przykleić?
kiedyś w Gdańsku w sklepie żeglarskim kupiłem coś podobnego do butaprenu z tymże w sprayu
specjalny zachodni klej do tapicerek jachtowych (w moim trzyma do dzisiaj)
sklep mieści się na Szfarani ale zadzwoń najperw czy mają coś takiego jeszcze
tel:58-301-66-30



eli82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 14:02
Lokalizacja: gdansk

Post autor: eli82 » pn lip 31, 2006 18:12

ja kilka jakis czastemu mialem podobny problem i poradzilem sobie z nim za pomoca sylikonu fakt ze smierdzialo w aucie chyba przez tydzien ale najwazniejsze ze sie trzyma:)



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pn lip 31, 2006 19:02

a ja polecam klej do klejenia na gorąco przy pomocy pistoletu klejowego. szybko łapie nie smierdzi i po sprawie :bigok: sam tak kleiłem filc do wygłuszenia pod podsufitka



Awatar użytkownika
Wojtes3mkIII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: śr paź 26, 2005 23:35
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Wojtes3mkIII » pn lip 31, 2006 20:28

ku_bi pisze:a ja polecam klej do klejenia na gorąco przy pomocy pistoletu klejowego. szybko łapie nie smierdzi i po sprawie :bigok: sam tak kleiłem filc do wygłuszenia pod podsufitka
kleju na gorąco bym nie polecał, przyświeci słońce blacha mocno się nagrzeje i napewno się odklei



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pn lip 31, 2006 20:34

Wojtes3mkIII pisze:
ku_bi pisze:a ja polecam klej do klejenia na gorąco przy pomocy pistoletu klejowego. szybko łapie nie smierdzi i po sprawie :bigok: sam tak kleiłem filc do wygłuszenia pod podsufitka
kleju na gorąco bym nie polecał, przyświeci słońce blacha mocno się nagrzeje i napewno się odklei
no a ja bym polecał, jezdze juz tak długo, stosowało to wiele osob, wiec jest to sprawdzone :wink: pozatym słonce nie ma szans roztopic tego kleju



Awatar użytkownika
rabbit1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 01:40
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: rabbit1 » pn lip 31, 2006 22:44

ja usiebie miałem pod materiałem tekturę przeżywałem to co ty aż pewnego pięknego dnia się wkur.... zerwałem materiał wyjąłem tą tekturę pojechałem do sklepu z materiałem kupiłem za 30zł narzutę na kanapę takiego miśka z długim włosem pod kolor tapicerki przyłożyłem do tektury którą już wcześniej wyjąłem dociąłem do brzegów wziąłem zszywacz taki typu pistolet porządnie pozszywałem materiał ma w miarę długie włosy więć zszywek niewidać i nawet to fajnie wygląda i zimą cieplej w aucie


www.vwtp.phorum.pl Pabianikcki klub vw

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości