Auto alarm ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rocichy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 22, 2004 11:44
Kontakt:

Post autor: rocichy » wt lut 08, 2005 11:43

Ja tez kupywalem na alegro autoalarm i sam montowalem i wogule sie nie znam na elektryce a tym bardziej samochodowej. Jak wczesniej ktos wspomial najtrudniej ustawic silowniki :). Zrobilem jeszcze za pomoca tego alarmu otwiranie tylnej klapy z pilota :)



Awatar użytkownika
nawrotvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: śr sty 19, 2005 23:39
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: nawrotvw » wt lut 08, 2005 17:41

Panowie, alarmy z allegro o, których mowa to żadne zabezpieczenie. Co najwyżej to tylko wy czujecie się lepiej myśląc, że wasza fura jest świetnie zabezpieczona przed złodziejami. Taki alarm dla złodziej to chwila roboty i nawet nic nie zawyje. Najlepsze było jak mój kumpel zamontował sobie taki alarm z allegro i jak był w hipermarkecie to z pilota rozbroił alarm swój i samochodu stojącego obok. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
shade_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: pt sty 28, 2005 16:17
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: shade_ » wt lut 08, 2005 18:20

Mam zabezpieczenie jakie standardowo bylo w aucie, pilot na IR w kluczyku i mrugajaca lampka w drzwiach ;) (i nie wiem do czego ona wlasnie sluzy i co sygnalizuje, bo moge zamknac auto, ze nie bedzie mrugac, a moge zamknac ze bedzie :? ).Bede cos myslal nad zalozeniem jakiegos AA, bo moze akurat odstraszy jakiegos amatora, ale cos te z allegro urzadzenia mnie nie przekonuja. Moze jakie radiopowiadomienie ?


[b] - Alarmy i sterowniki do kluczyków scyzoryków - [/b]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 311 gości