mk2 mi bulgocze!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
innovate
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 20, 2004 16:06
Lokalizacja: WH
Kontakt:

mk2 mi bulgocze!

Post autor: innovate » pn lut 07, 2005 23:42

ostatnio zauważyłem że mam mało płynu w zbiorniczku wyrównawczym, dziś coś zaczeło mi bulgotać, więc nie wiele myśląc kupiłem koncentrat i dolałem.
Zbiorniczek jest full, a bulgotanie nie ustąpiło (przejechałem jakieś 20km od uzupełnienia). Z latareczką więc zajrzałem pod maskę i okazało się że z bloku (lub okolic) wychodzi czarna rurka, w pewnym momencie jest na niej coś w rodzaju filtra (puszka) i za nim rurka się kończy, jej wylot skierowany jest do góry. Z rurki wydobywa się bulgotanie, i chlapie żółtym płynem. Co to jest do cholery? Mam jechać do mechanika? W załączniku wrzuciłem fotki rurki i okolic (patrzac z przodu jest to po lewej stronie pod filtrem powietrza).

sorrki za jakość zdjęć, ale były robione telefonem i przy świetle latarki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


--
Pozdrawiam
Kuler

Awatar użytkownika
innovate
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: śr paź 20, 2004 16:06
Lokalizacja: WH
Kontakt:

szczegóły

Post autor: innovate » pn lut 07, 2005 23:44

aha

autko jak w opisie, czyli mk2 z 88 roku z silniczkiem 1,3 gaźnik z katalizatorem. Skrzynia 4-ro biegowa o ile to istotne.


--
Pozdrawiam
Kuler

Awatar użytkownika
melon
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 562
Rejestracja: sob paź 23, 2004 11:23
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: melon » wt lut 08, 2005 00:31

hmm odpowietrz układ chłodniczy odpal auto niech sie zagrzeje i termostat otowrzy obieg i naciskaj weze do chłodnicy az wyjdzie powietrze ,dolny od chłodnicy i górny wąz ...ta puszka to odma wez ja wyjmij zazem z rurkami tymi i wyczysc tzn przepłukaj woda pod cisnieniem i załoz ,ta puszka do odma ,prze ktorą wychodzą syfy ze skrzyni korbowej na bloku silnika ,z jednej strony wchodzi do bloku a z drugiej do puszki filtra powietrza... w dziale projekty lub faq masz fotki itd na temat ODMMY w 1.3...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 380 gości