imitacja blokady skrzyni LIP LOCK, warto?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

cycu767
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 210
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 16:25
Lokalizacja: Warszawa
Auto: 2017 Golf MK 7.5 Highline Variant
Silnik: CZDA
Kontakt:

Post autor: cycu767 » pt lip 28, 2006 13:49

no to prawda...


jak będą chcieli ci ukraść furę to i tak to zrobią ...
a takie rzeczy to raczej nie odstraszą Złodzieja co najwyżej jakiegoś małolata który "chce się przejechać" :P

moim zdaniem nie warto...

tak samo nie warto kupować blokad na kiere czy innych ... takich po 20PLN, to jest śmiech na sali,
kiedyś moja matula kupila takie cuś, to udowodniłem jej że to da się otworzyć długopsem bic'a (wyrzuciła, i kupiła coś lepszego)

a tak pozatym to te blokady poprawiają twój komfort psyhiczny :P



Awatar użytkownika
koonrad
majster ulepszacz
majster ulepszacz
Posty: 1048
Rejestracja: czw cze 22, 2006 22:26
Lokalizacja: BełchatóVW
Kontakt:

Post autor: koonrad » pt lip 28, 2006 13:58

szczerze to zamiast takiej pierdółki zainwestowałabym w mrygającą diodę!!
kosztuje ok 1,70 i podłącza się ja pod któreś kable w stacyjce (sorki ale nie wiem dokładnie które) przy włączonym zapłonie dioda jest wyłączona w przy wyłączonym mryga sobie udając alarm.koszty niewielkie a wydaje mi sie bardziej skuteczne w odstraszeniu złodzieja niż ta śmieszna nalepka. A juz napewno bardziej widoczne w nocy.
a co do podłączenia kabelków diody do stacyjki to kolega podłączył mi ją w jakieś 5 minut wię najwidoczniej nie jest to zbyt skomplikowa czynność.

pozdrawiam


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175064][img]http://img150.imageshack.us/img150/416/clipboard01do1.jpg[/img][/url]

cycu767
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 210
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 16:25
Lokalizacja: Warszawa
Auto: 2017 Golf MK 7.5 Highline Variant
Silnik: CZDA
Kontakt:

Post autor: cycu767 » sob lip 29, 2006 10:07

koonrad pisze:szczerze to zamiast takiej pierdółki zainwestowałabym w mrygającą diodę!!
imitacja immobilajzera i alarmu... no to juz jest lepsze niz ta "naklejka"
a sama dioda tzw. migajaca jest tania jak barszcz :P



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » sob lip 29, 2006 12:59

na pewno duzo za to chce bo az 20 zł , notomiast wiadomo mi ze blokady skrzynia najskuteczniej odstraszaja złodzieja, najdluzej sie to podobvno zdejmuje i nieczesto uszkodzajac tapicerke wiec jesli cos takiego jest zamontowane w mk2 to złodziej idzie szukać innego bo jest ich sporo.....mechaniczne blokady odstraszają ale jak ktos sie uprze konkretnie na dane auto to i tak w kilka minut ja zdejmie....mi to powiedizł kiedys kolega który sie ze tak powiem zna na temacie, normalnie odpala sie golfa w mniej niz 1 minute a z taką blokadą pewnie w kilka...kiedyśzatrzasnąłem kluczyki to mi go otworzył w 5 sekund nic nie uszkadzajac wiec jak dla mnie sie zna i moze miec racje z blokadami skrzyni.....ja bym to moze i kupił nawet

[ Dodano: Sob Lip 29, 2006 13:02 ]
bodzio_j pisze:Ten patent nie ma najmniejszego sensu. Złodziej tak czy owak spróbuje zmienić bieg w nadzieji, ze ktoś zapomniał zamknąć. 30 zeta w błotko.
a czyu ty muslisz ze zlodzije na pałe wali szybe i wchodzi? przeciez on patrzy jakie auto ma zabezpieczenia najpierw i ocenia czy warto sie meczyc, i na pewno patrzy czy auto ma ta blokade....jest szansa ze zrezygnuje bo to sie ciezko zdejmuje

fakt ze pewnie zlodzieje przegladaja allegro jest pewny wiec przydałoby sie pokucis o zrobienia czegos takeigo samemu



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz lip 30, 2006 09:52

ja mam niedżwiedż look i tak prubowali ukraść mk 4 bolec wykrzywili chcesz to żucę zdjecie ,a ty chcesz uchronic byle atrapą auto zatą kase kup sobie 0,7 litra siać przy stole i dobze pogłówkuj



kusnier
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: sob mar 04, 2006 20:56
Lokalizacja: Mrowino / Wlkp

Post autor: kusnier » ndz lip 30, 2006 11:53

rzuć zdjecie



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » ndz lip 30, 2006 12:36

pszczyna aha!! czyli jednak ci go nie ukradli bo miales taka blokade.....zadziałała? mysle ze tak bo nadal maszswoje mk4 ....mysle ze zlodziej poszedeł po takeigo bez blokady, i nastepnym razem od razu do takiego bedize podchodzil.....moze jakis niedoswiadczony byl bo przewaznie auta z loch\kami skrzyn biegow omijaja...zreszta masz przyklad czemu na sobie! bo ciezko je zdjac...
dlatego taka imitacja ale wykonana przez siebie a nie kupna masówka moim zdaniem ma szanse ostraszyc zlodzieja.....na pewno lock bedize go bardziej odstrzaszłą niż diodka, tak uważam...pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 261 gości