VW Golf IV

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

szafarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 27, 2006 18:47
Lokalizacja: Jaslo

VW Golf IV

Post autor: szafarz » czw lip 27, 2006 18:56

Witam troche bez polskich liter ale akurat nie jestem w kraju i nie na swoim kompie. Wyjechalem swoim golfem 4 kombi za granice i prawdopodobnie padl silownik w tylnej klapie. Otwieranie bagaznika jest elektroniczne przez nacisniecie przycisku na tylnej klapie, ale przestal dzialac a zamek ktory tam sie znajduje tez jest uszkodzony. Nigdy nie byl uzywana i nie ma mozliwosci przekrecenia kluczyka, przez co nie moge otworzyc tylnego bagaznika a jest mi niezbedny bo przewoze towar. Pruby dostania sie do zamnka bez otwarcia klapy spelzly na niczym poprostu nie da sie albo nie wiem jak to zrobic. Jak ktos ma wieksze doswiadczenie to prosze o pomoc jak otworzyc tylna klape jesli elektronicznie sie nie da i zamek jest zardzewialy od nowosci nie byl uzywany. Prubowalem odrdzewiaczem cos w rodzaju wd40 ale nic nie pomaga silowo tez nic z tego. Srubki kture sie znajduja na tylnej klapie po odkreceni tez sie nia da nic zrobic zeby zdiac oslony trzeba chyba otworzyc dzwi. Jak sie dostac do srodka bes otwarcia bagaznika, zeby odblokowac silownik.



Awatar użytkownika
szczeniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 16:38
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: szczeniak » czw lip 27, 2006 23:31

Nie ma innego wyjscia jak dostac sie do bagaznika od srodka i zdjac plastik z klapy. Jesli nie byl jeszcze zdejmowany to na pewno mocno siedzi na zatrzaskach. najpierw trzeba jeszcze wykrecic srubki, sa w uchwytach na dnie. Wtedy mocno ciagniesz do siebie, nawet szarpiac. Nie wiem dokladnie jak jest w Kombi, ale u mnie wystarczy tylko z dolu podniesc i wtedy reka moge juz sie dostac do mechanizmu zamka. Jak sie dostaniesz do zamka to na pewno otworzysz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 363 gości