Kto z was ma dosc gleby i wraca do seryjnego zawieszenia???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ben29
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 23:55
Lokalizacja: Znad Jeziora Roznowskiego
Kontakt:

Post autor: ben29 » pt lip 21, 2006 09:17

Fabian LDZ pisze:ben29, nie powiem ale troche przepłaciłes za te amorki
przód olej KYB kosztuje kolo 110zl a tył kolo 75zl a gazowe na tyl kolo 100zl
no tak, spieszylo mi sie bo mialem wyjazd za granice wiec juz nie mielam czasu by czekac az przyjdzie z allegro
:hmm:



Awatar użytkownika
Ridick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt mar 21, 2006 23:23
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Post autor: Ridick » pt lip 21, 2006 09:23

W moim mk2 zmienilem tylko springi z przodu na -40 amorki zostaly seryjne ale jezdzic sie tak nie da mam kola 205/50 15 i przy skrecie za bardzo sie kladzie i obciera o nadkola planuje kupic twardsze amorki gazowe do niego powinno cos pomoc? jak myslicie?


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images11.fotosik.pl/36/a966512880892d3b.jpg[/img][/url]
Smierc jezdzi szybko, ale ja jezdze szybciej.


MastaH Team :wink:

Awatar użytkownika
lucas82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:30
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: lucas82 » pt lip 21, 2006 09:24

Jak narazie sprężyny -40/40 H&R czekaja az zacznie sie urlop i je założe wkońcu. Po tym co tu przeczytałem to mam coraz bardziej mieszane uczucia. Założe springi posmigam troche i zdecyduje czy je zostawić czy wrócić do serii. W moim gilfie denerwuje mnie że przód jest wysoko a tył siedzi tak dość fajnie. Są seryjne springi i amory monroe - ponad 70% jeszcze mają.


[size=167][url=http://www.vwslask.pl/]GRUPA ŚLĄSK[/url][/size]

Gofer śmiga na H&R -40/40 :D

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » pt lip 21, 2006 09:29

lucas82 pisze:Jak narazie sprężyny -40/40 H&R czekaja az zacznie sie urlop i je założe wkońcu. Po tym co tu przeczytałem to mam coraz bardziej mieszane uczucia. Założe springi posmigam troche i zdecyduje czy je zostawić czy wrócić do serii. W moim gilfie denerwuje mnie że przód jest wysoko a tył siedzi tak dość fajnie. Są seryjne springi i amory monroe - ponad 70% jeszcze mają.
Hehe jak swojego przyciagnalem z belgi takze mialem ponad 70% na amorach...zdecydowalem zalozyc sie sportowy zawias a serie sprzedalem drozej niz dalem za sporta....heh jezdze juz na sporcie 2 lata i nie wyobrazam sobie jazdy bez takiego zawieszenia....taka jazda uczy patrzenia przed siebie coby w cos nie wjechac :bigok:



Awatar użytkownika
lucas82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:30
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: lucas82 » pt lip 21, 2006 18:06

ćwikła, narzie zostawiam seryjne amory - podobno do -40 sie aż tak źle nie dzieje z nimi, a jak sie skoncza to kupie jakies krotsze gazowe. Za springi ponad 300 zl dałem :/ Zobaczymy jak sie bedzie auto prowadzilo i co z komforu zostanie....


[size=167][url=http://www.vwslask.pl/]GRUPA ŚLĄSK[/url][/size]

Gofer śmiga na H&R -40/40 :D

Awatar użytkownika
zimack
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: pn sie 08, 2005 20:31
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Post autor: zimack » pt lip 21, 2006 20:43

ćwikła pisze:taka jazda uczy patrzenia przed siebie coby w cos nie wjechac

Dokładnie jak mówisz. W pełni sie z Toba zgodze. Jak jade, to oczy na asfalcie jak jakas echosonda i wyłapuje wszelkie nierównosci. Niestety wiąze sie to z jazdą węzykiem, i pewnie denerwuje to innych kierowców. Ale co zrobić. Ja mam zawias 65/45, i oponki niskoprofilowe. I tez nie wyobrazam sobie jazde bez tego zawiasu. Chociaz czasem mam momenty, ze po prostu odechciewa mi się go, ale za to na równej drodze.... :bigok:


Autko sprzedane :(

Awatar użytkownika
koliber
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 16, 2005 15:59
Lokalizacja: stamtąd

Post autor: koliber » pt lip 21, 2006 23:53

ja nie kumam wszystkich tych osoob ktore narzekaja na obnizony/sportowy zawias
jak wsadzaliscie go do auta to nie wiedzieliscie ze auto sie utwardzi i pojdzie nizej ?? ja mam 60/40 w mk2 i na nastepny sezon che wsadzic 80/80
i ni euwazam zeby to bylo za nisko
na -60 codziennie robie ok 50-60 km po miescie i nic zlego sie nie dzieje
a krawezniki i policjanty po prostu trzeba omijac i nie atakowac na wprost tylko jakos lekko ze skosu itp


"Nie daj się sprowokować idiocie, sprowadzi cie do swojego poziomu i powali doświadczeniem"

Awatar użytkownika
research1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: pt lis 04, 2005 23:37
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Kontakt:

Post autor: research1 » sob lip 22, 2006 01:47

Ja miałem w swoim -60/-40 (sprowadzony z niemiec) ale jezdziło sie nim tak twardo jak na furmance wiec wymienilem spręzyny na normalne a amorki mam dalej gazówki. Jedyne co mnie wkurza to pochylenie auta do przodu - tył mam wyżej niż normalne golfy a przód jest troche niższy. (nie wiem dlaczego tak jest - sprężyny kupowałem standardowe). Auto dalej dobrze sie trzyma w zakrętach ale przynajmniej już nic nie dobija. Jutro wkleje fotki przed i po wymianie sprężyn.



Awatar użytkownika
ben29
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 23:55
Lokalizacja: Znad Jeziora Roznowskiego
Kontakt:

Post autor: ben29 » wt lip 25, 2006 17:02

research1 pisze:Ja miałem w swoim -60/-40 (sprowadzony z niemiec) ale jezdziło sie nim tak twardo jak na furmance wiec wymienilem spręzyny na normalne a amorki mam dalej gazówki. Jedyne co mnie wkurza to pochylenie auta do przodu - tył mam wyżej niż normalne golfy a przód jest troche niższy. (nie wiem dlaczego tak jest - sprężyny kupowałem standardowe). Auto dalej dobrze sie trzyma w zakrętach ale przynajmniej już nic nie dobija. Jutro wkleje fotki przed i po wymianie sprężyn.
wklejaj wklejaj czekamy,
je tez niedlugo wkleje :pub:



Darcyn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: czw cze 22, 2006 17:57
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Darcyn » wt lip 25, 2006 18:03

podzielam ta opinie koliber,



skater16
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: czw maja 04, 2006 21:55
Lokalizacja: Ozorków <OzW>
Kontakt:

:P

Post autor: skater16 » wt lip 25, 2006 22:00

ehhh mimo wszytsko nie ma jak to na pozadnej glebie smigac - 60/60 :okej: :smoke:



pozdro


gorylek

Awatar użytkownika
dejmien
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: śr cze 21, 2006 21:12
Lokalizacja: Przysucha
Kontakt:

Post autor: dejmien » wt lip 25, 2006 22:30

Po co obniżać szkoda naszych BESTI . Mi to nawet szkoda alusów takie mam dziury u siebie w mieście :grin:



Awatar użytkownika
jacco
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 512
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:07
Lokalizacja: village
Kontakt:

Post autor: jacco » śr lip 26, 2006 10:36

ja nigdy nie miałem nic do swojego zawieszenia.to wina dróg i niczego innego :grrr: a trafiaja sie nie spodzianki urwana miska oleju i złamany smok ale to wina wyrwy w drodze albo pieknych kolejin gdzie ława sie ja równa.koszmar ale i tak nie zmienie bo nerw szybko mija a przyjemność pożniej duza :bigok:


www.monsterz-tt.de
Obrazek
LIFES TOO SHORT TO DRIVE A SHITTY CARS!!

Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » śr lip 26, 2006 11:30

mnie wnerwia zawias w zimie :) ale myśle że jak zmienie opony na niższy profil ( mam teraz 14` 175/75 ) to bezie dobrze, bo teraz czasem zatrze o nadkole


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 484 gości